В НТУУ «КПІ» стартував фестиваль «Sikorsky Challenge 2014»

В Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» починаючи з 14 жовтня 2014 року проходить ІІІ Всеукраїнський фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2014». Фестиваль триватиме до 17 жовтня. Переможців конкурсів буде оголошено під час урочистого закриття 17 жовтня об 11-00.Учасників і гостей фестивалю привітали директор освітніх програм Intel в Україні та СНД Тетяна Нанаєва, виконавчий директор Благодійної фундації «Відкриті серця» Євген Полтенко, президент Малої академії наук України член-кореспондент НАН України Станіслав Довгий, народний депутат України секретар Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій Олександр Мочков та народний депутат України голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілія Гриневич.

«Наші експерти підрахували, що якщо Україна переорієнтується на високотехнологічний шлях розвитку, відмовившись від традиційних сировинно-переробних та низькотехнологічних напрямків, то вже за десять років вона може збільшити свій високотехнологічний експорт з 3,5 відсотків, які ми маємо нині, до 20 відсотків, а внесок у ВВП країни за рахунок інноваційної діяльності може зрости з 4 відсотків до 50 відсотків. Тобто це – безальтернативний шлях розвитку країни і для цього ми започаткували і продовжуємо проводити ці фестивалі…, – наголосив на церемонії відкриття ректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Михайло Згуровський. – Тож я хочу звернутися до молодих винахідників і побажати їм успіхів у цій дуже важливій справі!»

У рамках фестивалю проводяться Всеукраїнський конкурс інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2014» і конкурс «Intel-Техно Україна 2014-2015» – Національний етап Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів «Intel ISEF». Загалом учасники конкурсів представили на фестиваль майже 200 розробок різноманітної тематики. Активну участь беруть у фестивалі юні дослідники Національного центру «Мала академія наук України», зокрема й у підготовці конкурсних робіт, організації та проведенні різноманітних його заходів.

Перед урочистою церемонією відкриття фестивалю його учасники та гості мали можливість ознайомитися з розгорнутою в холах Центру культури і мистецтв НТУУ «КПІ» виставкою проектів школярів-винахідників і отримати відповіді на свої запитання як від авторів розробок, так і від членів Організаційного комітету.

Нагадаємо, що фестиваль названо на честь всесвітньовідомого авіаконструктора, киянина за походженням, колишнього студента Київського політехнічного інституту Ігоря Сікорського. Тож у логотипі фестивалю є і його капелюх – незмінний атрибут, з яким великий інноватор ХХ століття ніколи не розставався. Ну а гасло цьогорічного свята науки і технічної творчості «Мрії змінюють світ!».

Мета фестивалю – залучення учнівської та студентської молоді, а також науковців і підприємців до участі у дослідницьких програмах і проектно-конструкторській діяльності задля їх подальшої комерціалізації, створення стартапів і виведення інноваційних продуктів на міжнародні та національний ринки.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2025
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Представлен новый подход к созданию упор…

26-10-2012 Олена - avatar Олена

Опубликовано 26 октября, 2012 - 01:49 Наноматериаловедение оперирует, как нетрудно догадаться, нанометрами — одной миллиардной частью метра, или чем-то вроде 1/50 000 толщины человеческого волоса. Материалы, включая золото, структурированные на...

РОСНАНО инвестирует в Aquantia - произво…

15-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

РОСНАНО стала якорным инвестором в очередном раунде финансирования компании Aquantia, ведущего производителя решений для передачи данных High Speed Ethernet для облачных вычислений и дата-центров.

Популярність природничо-наукових і техні…

09-12-2012  - avatar

Цього року випускники шкіл при подачі заявок на ЗНО продемонстрували тенденцію до збільшення популярності природничо-наукових і технічних спеціальностей над гуманітарними. І, значить, сьогоднішні випускники та їх батьки бачать, що майбутнє...