У Львівській політехніці відкрився представницький екологічний конгрес

Протягом трьох днів, з 17-19 вересня, в Національному університеті «Львівська політехніка» триватиме ІІІ Міжнародний конгрес під назвою «Захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування». Організаторами його виступили Міністерство освіти і науки України, Львівська ОДА, Національний університет «Львівська політехніка, Західний науковий центр НАН України, Всеукраїнська екологічна ліга».

Участь у конгресі беруть представники академічних і науково-дослідних установ та вищих навчальних закладів з багатьох регіонів України та закордону.

Привітав учасників наукового зібрання й побажав їм плідних результатів проректор з наукової роботи Львівської політехніки професор Зорян Піх.

На пленарному засідання з доповідями виступили заступник директора Інституту технічної теплофізики, член-кореспондент НАН України професор Юрій Снєжкін, завідувач відділу Інституту економіки природокористування та сталого розвитку НАН України професор Євген Хлобистов, доктор технічних наук професор кафедри прикладної екології та збалансованого природокористування Львівської політехніки Ярослав Гумницький.

Основна тематика доповідей торкається проблем енергоефективних і екологічночистих теплонасосних технологій, політики сталого розвитку України в аспекті адаптації міжнародних вимог та викликів сьогодення, питань сорбційних процесів в охороні навколишнього середовища.

У рамках конгресу відбудуться шість семінарів. Перший присвячений комплексному підходу в захисті навколишнього середовища: моніторингу, аудиту, системному аналізу та оцінці ризику й управління.

Науковці обговорять також питання відновлювальних та нетрадиційних джерел енергії, інноваційних природоохоронних технологій, формування освіти та виховання для збалансованого природокористування і сталого розвитку, ролі у цьому громадських екологічних організацій. Предметом обговорення стануть теоретичні та практичні аспекти сталого розвитку та у цьому контексті – організації екологічного туризму тощо.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

November 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Молоді вчені України увійшли до правлінн…

28-04-2016 Олена - avatar Олена

Молоді вчені України увійшли до правління та робочих органів Європейської ради аспірантів і молодих учених Eurodoc

Делегація Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України щойно повернулася з Великого Герцогства Люксембург, де 20-24 квітня 2016 року взяла участь у щорічних заходах Європейської ради аспірантів і...

журнал НАУКА СЬОГОДНІ №25-26(2013)

16-07-2013 Олена - avatar Олена

журнал НАУКА СЬОГОДНІ №25-26(2013)

журнал НАУКА СЬОГОДНІ №25-26(2013) СКАЧАТИ Видання «Наука сьогодні». Періодичність: двічі на місяць. Метою журналу є забезпечення оперативною інформацією про події, здобутки, досягнення у сфері фундаментальних і прикладних наук, високих технологій як управлінських...

Ректори ЖДУ імені Івана Франка та Академ…

04-11-2015 Олена - avatar Олена

Ректори ЖДУ імені Івана Франка та Академії Іґнатіанум обговорили питання подальшої співпраці

2 листопада 2015 року до ЖДУ імені Івана Франка завітав відомий у Європі філософ, професор, ректор Академії Іґнатіанум (м. Краків, Республіка Польща) Юзеф Бремер. Під час зустрічі ректори Петро Саух та...