У Львівській політехніці відкрився представницький екологічний конгрес

Протягом трьох днів, з 17-19 вересня, в Національному університеті «Львівська політехніка» триватиме ІІІ Міжнародний конгрес під назвою «Захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування». Організаторами його виступили Міністерство освіти і науки України, Львівська ОДА, Національний університет «Львівська політехніка, Західний науковий центр НАН України, Всеукраїнська екологічна ліга».

Участь у конгресі беруть представники академічних і науково-дослідних установ та вищих навчальних закладів з багатьох регіонів України та закордону.

Привітав учасників наукового зібрання й побажав їм плідних результатів проректор з наукової роботи Львівської політехніки професор Зорян Піх.

На пленарному засідання з доповідями виступили заступник директора Інституту технічної теплофізики, член-кореспондент НАН України професор Юрій Снєжкін, завідувач відділу Інституту економіки природокористування та сталого розвитку НАН України професор Євген Хлобистов, доктор технічних наук професор кафедри прикладної екології та збалансованого природокористування Львівської політехніки Ярослав Гумницький.

Основна тематика доповідей торкається проблем енергоефективних і екологічночистих теплонасосних технологій, політики сталого розвитку України в аспекті адаптації міжнародних вимог та викликів сьогодення, питань сорбційних процесів в охороні навколишнього середовища.

У рамках конгресу відбудуться шість семінарів. Перший присвячений комплексному підходу в захисті навколишнього середовища: моніторингу, аудиту, системному аналізу та оцінці ризику й управління.

Науковці обговорять також питання відновлювальних та нетрадиційних джерел енергії, інноваційних природоохоронних технологій, формування освіти та виховання для збалансованого природокористування і сталого розвитку, ролі у цьому громадських екологічних організацій. Предметом обговорення стануть теоретичні та практичні аспекти сталого розвитку та у цьому контексті – організації екологічного туризму тощо.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

January 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Первый в России медицинский технопарк от…

21-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

В Новосибирске состоялось открытие нового комплекса, который объединит под одной крышей врачей и ученых-разработчиков инновационного медицинского оборудования.

Науковці ради молодих вчених відділень Н…

12-11-2014 Anna - avatar Anna

Науковці ради молодих вчених відділень НАН України провели «Дні науки»

8-9 листопада 2014 р. в Києві та Харкові відбулися «Дні науки», організовані Радою молодих вчених відділень Національної академії наук України. Проект «Дні науки» приурочений до Всесвітнього Дня науки, який...

Профілактика правопорушень суттєво сприя…

14-11-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

14 листопада Державна служба інтелектуальної власності України проводить активну планомірну роботу в напрямі попередження порушень прав інтелектуальної власності у сфері публічного використання об’єктів інтелектуальної власності (ІВ).