Як впровадити ІТ-кластери в Україні?

 Minekonomrozvytku

В рамках візиту до Берліну Айварас Абромавичус зустрівся з інноваційним німецьким бізнесом.

Міністр та його перший заступник Юлія Ковалів відвідали презентацію кластерів Берліну та Бранденбургу і побували в одному з них – Адлерзгофі, щоб побачити конкретні приклади на практиці.

Berlin Partner for Business and Technology, де відбулася презентація, - це унікальний приклад державно-приватного партнерства. Організація допомагає компаніям, інвесторам та науковим інститутам у Берліні, а також відповідає за просування німецького капіталу у світі. Там ми цікавилися роботою кластерних проектів для ІТ та високих технологій: якою є роль держави у їх створенні, які фактори необхідні для успіху та, найголовніше, як німецький досвід можна використати для розвитку галузі в Україні.

Прикладом для наслідування є Berlin Adlershof Science City. Це один з найуспішніших майданчиків для високих технологій в усій Німеччині та найбільший медіа-майданчик Берліну. Майже 16 тисяч працівників та понад 6 тисяч студентів залучені тут в більше тисячі різноманітних компаній та наукових інститутів, які згруповані на 4.2 км2 території кластеру. Для розвитку таких інноваційних проектів в Україні необхідно зрозуміти, як зацікавити компанії та наукові інститути співпрацювати, та створити умови для успішної роботи.

Ми прагнемо впровадити найкращі світові практики в Україні задля росту креативної економіки, адже за нею розвиток та майбутнє!

Додатково можете дізнатися про організації, що ми відвідали тут

berlin-partner.de/en

Berlin Partner

adlershof.de/en

Campus Berlin A

Джерело

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

September 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Беларусь: стратегию инновационного разви…

27-09-2012 Светлана - avatar Светлана

Стратегию инновационного развития малого и среднего предпринимательства начали разрабатывать в Витебске, сообщила заместитель председателя Витебского горисполкома Зинаида Королева.

Зараз доцільно зібрати кращі голови краї…

24-02-2014 Anna - avatar Anna

Зараз доцільно зібрати кращі голови країни - В.Семиноженко

    Голова Держінформнауки, академік Національної академії наук Володимир Семиноженко вважає за необхідне зібрати найкращі уми України для створення Національної стратегії розвитку «України-2020».   «На моє тверде переконання зараз конче необхідно напрацювати...

На Івано-Франківщині обговорили відновле…

16-02-2015 Anna - avatar Anna

На Івано-Франківщині обговорили відновлення астрономічно-метеорологічної обсерваторії на горі Піп Іван

13-14 лютого у селищі Верховина Івано-Франківської області відбулося робоче засідання групи експертів з реалізації відновлення астрономічно-метеорологічної обсерваторії на горі Піп Іван. У зустрічі взяли участь Ігор Цепенда – ректор Прикарпатського національного...