Українські програмісти пропонують політикам інноваційний підхід до співпраці з виборцями

IT-Українська компанія BasicGroup™ представила IT-рішення для комплексного супроводження передвиборчої кампанії кандидатів у депутати – системи eMap і eCast, які автоматизують роботу штабу та дозволяють контролювати перебіг дня виборів.

eMap – це інструмент автоматизації передвиборчої кампанії, який допомагає штабу системно опрацьовувати великі обсяги інформації та забезпечує плідну співпрацю кандидата з виборцями. Іншими словами, система eMap – це багатофункціональний центр взаємозв’язку з виборцями. Технічно, це веб-орієнтоване програмне рішення, яке в ході кампанії накопичує та систематизує інформацію про всі об’єкти в окрузі, виборців, звернення, процес їх виконання, та дозволяє працювати з нею через зручний інтерфейс у форматі таблиць або на мапі. Зручність системи – в тому, що оновлення інформації в базі даних автоматично синхронізуються на всіх пристроях, де використовується система, і миттєво стають доступні кожному члену команди, незалежно від місцезнаходження. Наприклад, прийняте під час роботи «в полі» звернення від мешканця автоматично потрапляє в офіс на розгляд юриста й одразу починає виконуватись, а після успішного завершення роботи зі зверненням його автора поінформують за допомогою SMS.

За задумом розробників, система eMap покликана допомогти передвиборчому штабу кандидата працювати якісніше, продуктивніше й оперативніше та, як наслідок, об’єктивно підвищити рівень довіри виборців до кандидата: за рахунок швидкого виконання звернень, заощадження часу і залучення нових прихильників.

Друга система – eCast – забезпечує автоматизацію роботи в день виборів, коли головне завдання штабу – слідкувати за ситуацією на дільничних виборчих комісіях, явкою і підрахунком голосів, запобігаючи спробам провокацій і фальсифікацій. eCast дозволяє реалізувати контроль кожного етапу дня виборів на всіх ДВК округу завдяки автоматизованій системі збору й обробки даних.

Система складається з шести модулів: call-центр, електронний документообіг, інформаційні екрани для керівника штабу та кожного підрозділу, SMS-центр, оперативна база даних (явка, голоси, скарги) і статична (контакти співробітників, їх розподіл по ДВК, адреси ДВК з відображенням на мапі тощо). Дані про явку та результати голосування надходять в систему через SMS-команди, які спостерігачі з кожної ДВК надсилають з мобільного телефону на спеціальний сервісний номер. У разі порушень на ДВК вони можуть надсилати повідомлення зі скаргами, які одразу потрапляють у систему й опрацьовуються юристами. Оператори call-центру через веб-інтерфейс контролюють роботу спостерігачів, опрацьовують заявки зі скаргами, контролюють їх виконання, тримають зв’язок із юридичним відділом штабу та координують роботу мобільних бригад юристів. Завдяки тому, що система збирає й обробляє дані з усіх ДВК автоматично, з’являється можливість постійного та комплексного контролю за перебігом дня виборів.

Обидві системи були успішно апробовані під час виборів у Київську міську раду цього року й отримали позитивні відгуки від теперішніх депутатів і їхніх команд.

Більш детально дізнатись про системи можна на офіційних сайтах: http://emap.com.ua та http://ecast.com.ua.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

November 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Засідання Загальних зборів Відділення на…

30-09-2015 Олена - avatar Олена

Засідання Загальних зборів Відділення наукового забезпечення інноваційного розвитку НААН

24 вересня 2015 року на базі ЗАТ «Інститут інноваційного провайдингу» відбулось розширене засідання Загальних зборів Відділення наукового забезпечення інноваційного розвитку НААН. З доповіддю «Про інноваційно-інвестиційний розвиток НААН на підприємницьких засадах» виступив...

Американські учені пропонують очищати ро…

07-09-2012 Светлана - avatar Светлана

Інженери Массачусетського технологічного університету (США) запропонували ліквідовувати наслідки морських розливань нафти за допомогою спеціальних магнітних часточок.

Інформаційний день у рамках програми ЄС …

25-01-2016 Олена - avatar Олена

Інформаційний день у рамках програми ЄС «Horizon 2020»

22 січня 2016 року в рамках засідання Робочої групи з питань співробітництва Україна-ЄС в галузі космосу відбувся Інформаційний день програми ЄС з досліджень та інновацій «Horizon 2020». Мета заходу –...