Укрзалізниця розвиває електронний документообіг у зовнішньому вантажному сполученні

 

Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Укрзалізниця розвиває електронний документообіг у зовнішньому вантажному сполученні – у взаємодії з іншими залізничними адміністраціями. Зокрема, впродовж 2012 року, на прикордонних переходах Укрзалізниці впроваджено систему оперативної обробки документів на перевезення транзитних вантажів за даними, що обробляються станційними автоматизованими робочими місцями (АРМ). За даними грудня поточного року 95% перевізних документів у зовнішньому вантажному сполученні обробляється в електронному вигляді через автоматизовані робочі місця.

Для прискорення обробки вагонів та перевізних документів, що надходять з «третіх» країн, залізничники розробили програмне забезпечення АРМ агента УЗ за кордоном. 7 грудня на станції Мостиська ІІ Львівської залізниці відбулося комісійне приймання системи, яка дозволяє завчасно отримувати за допомогою інтернет-технологій вагонну відомість та передаточну відомість на вантажі від агентів із-за кордону, до прибуття поїзду на прикордонну станцію.

Наразі фахівцями Львівської залізниці продовжується робота із впровадження АРМ агента УЗ за кордоном на всіх прикордонних станціях «третіх» країн.

Разом з тим Укрзалізниця продовжує роботи з організації електронного документообігу з найближчими сусідами: Росією та Білоруссю. Зокрема, в жовтні поточного року Укрзалізниця домовилась с ВАТ «РЖД» щодо організації перевезень порожніх приватних вагонів між Україною на Росією за безпаперовою технологією з використанням електронної накладної підписаної електронно-цифровим підписом.

Фахівцями Укрзалізниці проведені всі необхідні роботи для впровадження безпаперових технологій з ВАТ «РЖД» при перевезенні вантажів. Проте за інформацією з ВАТ «РЖД» завершення робіт з доопрацювання програмного забезпечення російською стороною заплановано до кінця січня 2013 року, а початок перевезень вантажів з використанням електронних документів передбачено з 1 лютого 2013 р.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

November 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

День соєвого поля на базі Виставково-інн…

25-08-2015 Олена - avatar Олена

День соєвого поля на базі Виставково-інноваційного центру НААН

27 серпня 2015 року на базі Виставково-інноваційного центру НААН відбудеться День поля: «День соєвого поля». Мета проведення заходу - оцінка вітчизняних сортів сої в умовах лісостепу України та пошук шляхів...

Создан инновационный микрочип памяти

22-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Исследователи из Университетского колледжа Лондона (Великобритания) отрапортовали о новых достижениях в области разработки энергонезависимой резистивной памяти с произвольным доступом (ReRAM).

Знайдено спосіб зберігання цифрових дани…

16-02-2016 Олена - avatar Олена

Знайдено спосіб зберігання цифрових даних мільярди років

Дослідники з Центру дослідження оптоелектроніки при Саутгемптонському університеті у Великій Британії розробили метод запису і зчитування інформації «в 5D-структурі» за допомогою фемтосекундного лазера. Про це повідомляє Phys. Розроблена технологія дозволяє зберігати...