В Україні вперше відбудеться найбільший клінтек конкурс Європи

«Бура» енергетика поступово вмирає, і їй на зміну приходять чисті технології. Ринок чистих технологій в 2014 році складав $601 млрд., до 2020 він зросте вдвічі, а «зелена» енергетика минулого року отримала $328,9 мільярдів інвестицій. Чи заробляють на цьому українці?

Щоб відкрити дорогу українським «зеленим» стартапам, Greencubator приводить в Україну найбільший європейський клінтек-конкурс ClimateLaunchpad (www.climatelaunchpad.org) від Climate-KIC.

klintec

Мета конкурсу – прокласти швидкий шлях від бізнес-ідей в сфері чистих технологій до динамічних компаній, які творять низьковуглецеве майбутнє. ClimateLaunchpad шукає клінтек таланти з усієї Європи і допомагає перетворювати зелені ідеї в глобальні бізнеси.

Цьогоріч конкурс відбудеться у 30 країнах, і вперше – в Україні!

ClimateLaunchpad проводиться з 2014 року, на конкурс в 2015 році було подано 738 ідей, і більш ніж 80 з них вийшли у європейський фінал. Серед переможців попередніх років – команда Desert Control, яка перетворює пустелю на родючу землю за допомогою спеціально розробленого субстрату глини, команда Solabolic з новим поколінням сонячних концентраторів, які дозволяють на 35% зменшити витрати сонячних електростанцій.

ClimateLaunchpad в Україні охоплює:

-       ClimateLaunchpad Bootcamp в Києві 14-15 липня – під керівництвом Франса Наути (http://www.nauta.org/en/index.php/about/cv/) – заступника директора з підприємництва Climate-KIC, ініціатора та менеджера Climate-KIC Accelerator.

-       6 тренінгових сесій на теми розвитку бізнесу, розробки бізнес-моделей, виходу на цільові ринки і т. ін.

-       Національний фінал 9 вересня в Києві – представлення бізнес-ідей перед журі.

-       Участь у європейському фіналі у Таллінні – 7-8 жовтня для трьох топ-команд з України.

-       Доступ до програми акселерації Climate-KIC Accelerator для топ-10 команд з Європи

-       Грошові призи 10 000, 5000, 2500 євро для топ-3 команд з усієї Європи

Хто може брати участь?

Будь-хто, хто має цікаву ідею в сфері чистих технологій та хоче стати підприємцем! Ви можете бути стартапом, малим або середнім бізнесом, дослідником, студентом, громадською організацією, консультантом, інженером, комбінацією всього вище переліченого або кимось абсолютно іншим. Не хвилюйтеся, якщо у Вас ще немає готового бізнес-плану. Ми допоможемо Вам підсилити Ваш план, або навчимо, як його створювати.

Зверніть увагу, що Вашу заявку буде розглянути тільки у разі, якщо:

-       Ви ще не почали свій бізнес, або Ваша компанія була зареєстрована менше року тому.

-       Ви залучили не більше € 200,000 загальних інвестицій.

-       Ви ще не почали комерційний продаж свого продукту, рішення або прототипу.

Подавайте свої заявки до 27 червня: http://climatelaunchpad.org/application-form/

Важливо: Bootcamp, презентації та основна кількість освітніх матеріалів буде англійською мовою.

Залишилися питання? Пишіть Ксенії Чоні на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Якщо хочете стати спонсором та підтримати ClimateLaunchpad – пишіть Роману Зінченку на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Дайджест новин в сфері науки та інноваці…

21-02-2014 Олена - avatar Олена

Дайджест новин в сфері науки та інновацій за 19.02.-21.02.2014 СКАЧАТИ Дайджест новин у сфері науки та інновацій – це збірник останніх новин у сфері науки та інновацій, які відбулися в Україні та...

Портативна вітрова турбіна для виробницт…

06-10-2015 Олена - avatar Олена

Портативна вітрова турбіна для виробництва електроенергії в будь-якому місці

Сьогодні ми знову поговоримо про портативні вітрові турбіни Trinity, другого покоління, які успішно зібрали на Kickstarter вдвічі більше фінансування, ніж запитували. Це розробка двох братів з Ісландії, яка дозволяє збирати...

Взаємодія між наукою та бізнесом в Украї…

22-10-2015 Олена - avatar Олена

Взаємодія між наукою та бізнесом в Україні: перспективи та виклики

Організатори: Укрінформ, Рада молодих вчених Національної академії наук України, Громадська організація «Наукова Унія». Учасники: Юлія Клименко – заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України; Олександр Скороход - голова Ради молодих вчених...