В Україні вперше відбудеться найбільший клінтек конкурс Європи

«Бура» енергетика поступово вмирає, і їй на зміну приходять чисті технології. Ринок чистих технологій в 2014 році складав $601 млрд., до 2020 він зросте вдвічі, а «зелена» енергетика минулого року отримала $328,9 мільярдів інвестицій. Чи заробляють на цьому українці?

Щоб відкрити дорогу українським «зеленим» стартапам, Greencubator приводить в Україну найбільший європейський клінтек-конкурс ClimateLaunchpad (www.climatelaunchpad.org) від Climate-KIC.

klintec

Мета конкурсу – прокласти швидкий шлях від бізнес-ідей в сфері чистих технологій до динамічних компаній, які творять низьковуглецеве майбутнє. ClimateLaunchpad шукає клінтек таланти з усієї Європи і допомагає перетворювати зелені ідеї в глобальні бізнеси.

Цьогоріч конкурс відбудеться у 30 країнах, і вперше – в Україні!

ClimateLaunchpad проводиться з 2014 року, на конкурс в 2015 році було подано 738 ідей, і більш ніж 80 з них вийшли у європейський фінал. Серед переможців попередніх років – команда Desert Control, яка перетворює пустелю на родючу землю за допомогою спеціально розробленого субстрату глини, команда Solabolic з новим поколінням сонячних концентраторів, які дозволяють на 35% зменшити витрати сонячних електростанцій.

ClimateLaunchpad в Україні охоплює:

-       ClimateLaunchpad Bootcamp в Києві 14-15 липня – під керівництвом Франса Наути (http://www.nauta.org/en/index.php/about/cv/) – заступника директора з підприємництва Climate-KIC, ініціатора та менеджера Climate-KIC Accelerator.

-       6 тренінгових сесій на теми розвитку бізнесу, розробки бізнес-моделей, виходу на цільові ринки і т. ін.

-       Національний фінал 9 вересня в Києві – представлення бізнес-ідей перед журі.

-       Участь у європейському фіналі у Таллінні – 7-8 жовтня для трьох топ-команд з України.

-       Доступ до програми акселерації Climate-KIC Accelerator для топ-10 команд з Європи

-       Грошові призи 10 000, 5000, 2500 євро для топ-3 команд з усієї Європи

Хто може брати участь?

Будь-хто, хто має цікаву ідею в сфері чистих технологій та хоче стати підприємцем! Ви можете бути стартапом, малим або середнім бізнесом, дослідником, студентом, громадською організацією, консультантом, інженером, комбінацією всього вище переліченого або кимось абсолютно іншим. Не хвилюйтеся, якщо у Вас ще немає готового бізнес-плану. Ми допоможемо Вам підсилити Ваш план, або навчимо, як його створювати.

Зверніть увагу, що Вашу заявку буде розглянути тільки у разі, якщо:

-       Ви ще не почали свій бізнес, або Ваша компанія була зареєстрована менше року тому.

-       Ви залучили не більше € 200,000 загальних інвестицій.

-       Ви ще не почали комерційний продаж свого продукту, рішення або прототипу.

Подавайте свої заявки до 27 червня: http://climatelaunchpad.org/application-form/

Важливо: Bootcamp, презентації та основна кількість освітніх матеріалів буде англійською мовою.

Залишилися питання? Пишіть Ксенії Чоні на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Якщо хочете стати спонсором та підтримати ClimateLaunchpad – пишіть Роману Зінченку на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

December 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Виступ Президента на П'ятому Міжнародном…

19-10-2012 Олена - avatar Олена

18.10.2012 12:59 Прес-служба Президента України Віктора Януковича

В Інституті фізики НАН України презентов…

07-12-2012 Светлана - avatar Светлана

30 листопада 2012 року в Інституті фізики НАН України у рамках виконання проекту “Нанотвінінг”, що фінансується згідно з Сьомою Рамковою Програмою Європейського Союзу з досліджень та технологічного розвитку, була проведена...

Проект стратегії державної політики у сф…

22-03-2015 Anna - avatar Anna

Проект стратегії державної політики у сфері електронної ідентифікації було представлено в Києві

20 березня 2015 року відбулося обговорення стратегічних напрямків розбудови державної політики в сфері електронної ідентифікації. Відповідний проект Білої книги презентували Юрій Козлов, експерт Робочої групи з розробки урядової політики у...