8-й Міжнародний форум "Інноваційні технології в медицині"

8-й Міжнародний форум "Інноваційні технології в медицині", Польща, Білий Сток, 4-6 грудня 2014 року. Основні акценти форуму ITMED 2014 – підготовка проектів до програми Горизонт 2020 та поширення досвіду створення і функціонування кластерів та технологічних парків у сфері біотехнологій і медицини, практичні аспекти використання нових технологій у медичних та оздоровчих закладах, підготовка нових міжнародних проектів, розвиток трансферу технологій та ширше залучення малих і середніх підприємств до впровадження новинок у медичні сфері.

Шановні колеги!

Щорічні форуми ITMED у Білому стоку та Біловежі стали платформою спілкування та кооперації вчених, бізнесменів, менеджерів з європейських країн, країн Східної Європи та скандинавських країн.

Цього року організатори форуму прагнуть залучити до участі у форумі практикуючих лікарів та провідні медичні клініки. Це дозволить збільшити коло потенційних партнерів та клієнтів для представників сфери науки. Особливі сподівання покладаються на збільшення кількості малих і середніх підприємств для підтримки яких Європейська Комісія планує збільшити фінансування у діючих конкурсах науково-технологічної програмі Horizon 2020.

Переглянути діючі конкурси програми Горизонт2020 за напрямком Health

Під час форуму ITMED 2014 Ви зможете представити власні розробки та продукти, знайти партнерів для спільних проектів та бізнес-починань, ознайомитись із веденням бізнесу у польських технологічних парках, вивчити досвід організації інноваційної діяльності з метою втілення кращих практик в Україні. Форум надає учасникам можливості виступу під час сесії, представлення електронних плакатів (постерів) під час виставки, розміщення буклетів та інших інформаційних матеріалів на виставці, а також організаційї індивідуальних зустрічей потенційних партнерів.

Львівський ЦНІІ (www.cstei.lviv.ua) та НДО "Агенція Європейських Інновацій" (http://www.facebook.com/InnoEU.UA, http://www.aei.org.ua) пропонують Вам взяти участь у 8-му Міжнародному форумі "Інноваційні технології в медицині", який буде проходити у Польщі у приміській відпочинковій зоні міста Білий Сток у готелі Surpasl з 4 по 6 грудня 2014 року.

Детальна інформація про тематику форуму, програму проведення, форми подання заявки та опису пропозиції до співпраці знаходиться в англомовних додатках до цього повідомлення (див. внизу сторінки). На Веб-сторінці форуму знаходяться інформаційні матеріали англійською та польськими мовами. Передбачається, що доповіді та презентації форуму будуть здійснюватись англійською мовою.

Веб сторінка форуму ITMED 2014: http://www.bestofeast.mwci.eu/pl/days'14.aspx

Основні тематичні робочі семінари форуму:

MAGNETIC RESONANCE FUNCTIONAL IMAGING- prof. Piotr Bogorodzki (Warsaw Uni-versity Of Technology)

LAYERS AND COATINGS IN MEDICINE –prof. Piotr Niedzielski (Lodz University of Technology)

AGEING SOCIETY CHALLENGE FOR MEDICAL SCIENCES - Prof. Lucyna Woźniak (Medi-cal University of Lodz)

GRAPHENE IM MEDICINE – Prof. Jan Szmidt (Warsaw University Of Technology), prof. Piotr Niedzielski (Lodz University of Technology)

PLASMA-SURFACE MODIFICATION OF IMPLANTS – prof. Stanisław Mitura (Koszalin University of Technology)

ROBOTICS IN CARDIAC SURGERY – Prof. Zbigniew Nawrat (Fundacja Rozwoju Kardiochi-rurgii w Zabrzu)

COMPOSITES AS AN EXAMPLE OF IMPLANT BIOMIMETIC – Prof. Jan Chłopek (AGH)

INFORMATION AND COMMUNICATIONS TECHNOLOGIES FOR MEDICINE AND HEALTH MONITORING – prof. Sławomir Hausman (Lodz University of Technology), Prof. Eugeniusz Sajewicz (Bialystok University of Technology)

Ви можете ознайомитись з інформаційними матеріалами попередніх форумів ITMED (фото подій форуму та приклади постерів і презентацій) з посиланням:

http://www.bestofeast.mwci.eu/pl/itmed.aspx та http://bestofeast.mwci.eu/pl/itmed'13.aspx

Львівський ЦНІІ та НДО "АЕІ" надають організаційно-технічну підтримку в організації безпосереднього виїзду на форум. Вартість участі у складі делегації становить 1500 грн. без ПДВ за умови, що участь у делегації візьме не менше 15 учасників. При оплаті на рахунок ЛвЦНІ до цієї суми буде пораховано ПДВ у розмірі 300 грн.

Сума цього оргвнеску визначає вартість оренди автобуса, а також оплата інформаційно-організаційних робіт колективу ЛвЦНІІ, надання консультацій з питань оформлення віз, допомогу у резервуванні готелів та інша необхідна організаційна підтримка. Для оплати ми оформляємо необхідні угоди, акти, рахунки. Проекти документів направлятимуться Вам електронною поштою для узгодження змісту з метою уникнення технічних труднощів при оплаті через органи держказначейства.

Графік виїзду делегації в Польщу.

Виїзд 03 грудня між 10.00 та 11.00 в залежності від графіку прибуття поїздів учасників. Повернення у Львів 6 грудня орієнтовно до 24.00.

Для участі у форумі у складі делегації необхідно якнайшвидше заповнити реєстраційну анкету учасника групового виїзду у складі делегації. Кінцевий термі заповнення - 03 листопада 2014.

https://docs.google.com/forms/d/1IL5ShqQ1h8SGoc8HYenyPrr_VqPotIe8OrYet9X5hrA/viewform

Якщо Ви не маєте діючої Шенгенської візи рекомендуємо реєструватись швидше, щоб отримати оригінал запрошення. Просимо також врахувати, що виїзд у складі відбудеться тільки за умови наявності мінімальної кількості учасників для можливості оренди автобуса.

Організаційні аспекти представлення інформації на форум ITMED2014.

Для того, щоб Ви могли представити свої пропозиції на розробки на форумі Вам необхідно надіслати польським організаторам форуму наступні інформаційні файли:

Реєстраційну анкету

ЗАВАНТАЖИТИ РЕЄСТРАЦІЙНУ АНКЕТУ

Короткий реферат виступу (це якщо Ви пануєте виступу з презентацією про науково-технічні пропозиції та можливі проектні ідеї)

ЗАВАНТАЖИТИ ФОРМУЛЯР РЕФЕРАТУ

Опис бізнес-пропозиції (з цією бізнес-пропозицією Ви також можете виступити на тематичному засіданні, а також це буде основою для налагодження бізнес-контактів)

ЗАВАНТАЖИТИ ФОРМУЛЯР БІЗНЕС-ПРОПОЗИЦІЇ

Слайд презентації для демонстрації на LCD-моніторі

ЗАВАНТАЖИТИ ФОРМУЛЯР ПРЕЗЕНТАЦІЇ

Примітка. Реферати виступів та описи бізнес-пропозицій будуть опубліковані в матеріалах форуму. Ви можете вибрати тільки один з варіантів представлення своїх пропозицій. Разом з тим Ви можете вибрати два варіанти представлення (реферат виступу та опис бізнес-пропозиції). але вони повинні мати різний зміст та акценти, відповідно до цільових груп кому Ви плануєте адресувати Вашу інформацію.

Фінансові аспекти поїздки та участі у форумі. Учасники сплачують

Оргвнесок для українських організаторів виїзду (1500 без ПДВ або 1800 грн. з ПДВ в залежності від форми оплати)

оргвнесок польським організаторам (стандартна ціна 100 євро або 400 злотих, для учасників групового виїзду встановлено спеціальну ціну у розмірі 200 злотих)

оплата проживання в готелі (три ночі з 04 по 06 грудня), ми плануємо резервувати недорогий готель недалеко від місця проведення форуму.

Перелік готелів:

http://www.incognito-suprasl.pl/oferta.html

http://www.akademia.cerkiew.pl/page.php?id=45

http://www.hotelsuprasl.com/

Примітка 1. При сплаті вищевказаних сум польські організатори забезпечують харчування учасників під час форуму та участь у спільних банкетах.

Примітка 2. Якщо Ви маєте можливість оплачувати участь у заходах з коштів своїх організацій чи проектів, то ми можемо надати Вам можливість укласти угоду з СПД для покриття всіх витрат на поїздку, тобто витрати в Україні та у Польщі. Сума оплати буде розраховуватись індивідуально, відповідно до Ваших потреб та можливостей.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Інформаційний лист англійською мовою.

Консультації за телефонами:

050 9292396, - Іван Кульчицький, заступник директора ЛвЦНІІ.

095 0364383 - Алла Глібова, менеджер ЛвЦНІІ

Візові питання

Візи Ви оформляєте самостійно. Ми допомагаємо отримати запрошення для мультивізи та консультуємо щодо змісту заповнення візової анкети. Польські консульства тепер вимагають обов’язкової особистої явки заявника. Нижче подаємо посилання на перелік консульських округів, щоб Ви могли зорієнтуватися в яке польське консульство подавати заявку на отримання візи

http://www.kijow.msz.gov.pl/uk/konsulski_ta_wizowi/wizowa_info/kons_okruhy

Веб-адреси консульств Ви можете знайти за посиланням

http://lwow.msz.gov.pl/uk/konsulat/inne_przedstawicielstwa_na_ukrainie

Рекомендуємо врахувати, що на сайті E-konsulat (https://secure.e-konsulat.gov.pl) чи у візових центрах необхідно зареєструватись завчасно до дати подання документів, оскільки є багато візових заявок.

За інформацією Ivan Kulchytskyy, Львівський ЦНІІ.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

September 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Мінагрополітики: Україна зацікавлена у в…

20-09-2012 Светлана - avatar Светлана

Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства Впровадження технологій, що дають змогу використовувати залишки сільгоспвиробництва для виробництва твердого біопалива, біогазу та інших видів біопалива дасть змогу поліпшити забезпечення енергоресурсами на селі. Про...

Інтерв'ю Голови Держінформнауки В.Семино…

29-10-2013 Anna - avatar Anna

    Академік Володимир Семиноженко: «Успіх країни на 50 відсотків залежить від того, якими технологіями вона володіє» Останні місяці позначені низкою хвилюючих подій, які привернули увагу до проблем науки, її ролі...

Дайджест новин в сфері науки та інноваці…

30-06-2016 Олена - avatar Олена

Дайджест новин в сфері науки та інновацій за 24.06.-01.07.2016 СКАЧАТИ Дайджест новин у сфері науки та інновацій – це збірник останніх новин у сфері науки та інновацій, які відбулися в Україні та...