У Києві проведено Український Software Development Форум 2.0

10 вересня 2014 року у Києві проведено Український Software Development Форум 2.0.

У своєму вітальному слові до учасників форуму Олександр Риженко, Голова Державного агентства з питань електронного урядування України, зазначив: «Розвиток інформаційного суспільства та інформаційно-комунікаційних технологій – стратегічне завдання для України і один з пріоритетів роботи Уряду. Проведення цього представницького заходу засвідчує консолідоване прагнення нашої держави активно розвиватися та розбудовувати український сегмент індустрії програмного забезпечення. Переконаний, що потужний потенціал української галузі інформаційно-комунікаційних технологій сприятиме комплексній модернізації вітчизняної економіки та значному підвищенню національної конкурентоспроможності».

На форумі зазначалось, що вітчизняні розробки складають лише 10%, а переважна кількість компаній, які так чи інакше пов’язані з виробництвом програмних продуктів, займаються лише дистрибуцією програмних продуктів іноземних виробників. У той же час, Україна посідає гідне місце у світі за кількістю сертифікованих ІТ-спеціалістів, входить до ТОП-30 локацій для передачі замовлень на розробку програмного забезпечення. Це свідчить про наявність величезного потенціалу для зростання галузі та її готовність до гармонізації цифрових ринків для східного партнерства.

Поєднання зусиль для розвитку інформаційно-комунікаційних технологій, електронного урядування та підтримка діалогу вітчизняних і міжнародних експертів, створення умов відповідального партнерства – амбітні завдання новоутвореного Державного агентства з питань електронного урядування.

В роботі форуму брали участь керівники та представники органів влади, вітчизняні та міжнародні експерти, представники ІТ-бізнесу.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

September 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Держінформнауки ініціює навчання держслу…

09-08-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Голова Держінформнауки Володимир Семиноженко ініціює створення спеціальної навчальної програми та курсу лекцій з електронного урядування та інформаційного суспільства для державних службовців.

Препарат раку молочної залози може мати …

04-12-2012 Светлана - avatar Светлана

Нове дослідження з Великобританії показує, що загальний препарат, який використовується в боротьбі з раком молочної залози також можуть бути використані в боротьбі проти інших пухлин. Препарат в питання гелданаміціна, і...

Бібліометрика (на базі Google Scholars):…

16-02-2015 Anna - avatar Anna

Бібліометрика (на базі Google Scholars): результати українських вчених-економістів

Зусиллями фахівців Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського розпочато аналіз бібліометричних показників українських учених і колективів у низці наукометричних систем (Scopus, Web of Science, Ranking Web of Research Centers, Російський індекс...