Міжнародний молодіжний фестиваль науки "Litteris et Artibus" відбувається у Львові

Вчора, 21 листопада 2013 року у Національному університеті "Львівська політехніка" розпочав роботу IV Міжнародний молодіжний фестиваль науки "Litteris et Artibus", який триватиме впродовж трьох днів, до 23 листопада.

Фестиваль на сьогодні став одним із найбільших наукових форумів України. Основною метою його є сприяння формуванню молодої вітчизняної наукової еліти та розвиток міжнародної співпраці.

«У сучасних умовах розвиток конкурентноздатної економіки України нереальний без розвитку науки, зокрема без формування молодої наукової еліти. Однак, ці процеси неможливі без створення середовища, так званого майданчика, де б молоді вчені могли обмінюватися досвідом не лише зі своїми колегами-співвітчизниками, але й ділитися ідеями та переймати досвід однодумців з різних наукових шкіл за кордоном. Міжнародний молодіжний фестиваль науки, який сьогодні приймає Львів, засвідчив свою спроможність виконувати таку важливу функцію консолідуючої сили», - зазначив Володимир Семиноженко у своєму вітанні.

За його словами, переконливим аргументом на користь проекту "Litteris et Artibus" є той факт, що він став переможцем гранту Президента України для обдарованої молоді за 2012 рік.

Цьогоріч в межах "Litteris et Artibus" проходитиме 9 міжнародних наукових конференцій, тематика яких охопить широкий спектр актуальних наукових напрямів від комп’ютерних науки і архітектури, до хімії та права. У конференціях виявили бажання взяти участь понад 800 молодих учених з 12 країн світу.

Також в межах заходу відбудеться міжнародний круглий стіл, присвячений сучасним проблемам молодіжної науки. У ньому візьмуть участь представники міжнародних та українських молодіжних громадських організацій науково-освітнього спрямування: EuroDoc (Європейська федерація національних асоціацій молодих науковців), MILSET (Всесвітній рух за проведення дозвілля в науці і техніці), Національні ради аспірантів Польщі (KRD та PDUT), Рада молодих учених при Держінформнауки України, Національний студентський союз України та ціла низка інших.

Знаковим є те, що під час круглого столу будуть розпочаті переговори щодо вступу України до EuroDoc, де наша держава досі не представлена, що сприятиме інтеграції української наукової молоді у європейське та світове наукове співтовариство.

Проект виник у 2006 році, коли студент 5-го курсу, голова Колегії та профбюро студентів Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій (а нині кандидат технічних наук, старший викладач Національного університету «Львівська політехніка», член Ради молодих вчених при Держінформнауки) Олександр Березко, започаткував першу міжнародну наукову конференцію молодих вчених «CSE».

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

March 2025
Mo Tu We Th Fr Sa Su
24 25 26 27 28 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

ЖДУ імені Івана Франка та польський Сіле…

21-10-2013 Anna - avatar Anna

Житомирський державний університет імені Івана Франка відвідала делегація з Республіки Польща на чолі з проректором із міжнародної роботи Сілезького університету в Катовіце доктором Мірославом Наконечним та першим заступником голови Житомирської...

Conference for Young Scientists (CYS-201…

15-06-2015 Anna - avatar Anna

Conference for Young Scientists (CYS-2015)

CYS-2015 is a joint Event: The 5th IMBG INTERNATIONAL CONFERENCE for YOUNG SCIENTISTS and the 1st CONFERENCE for YOUNG SCIENTISTS of the DEPARTMENT BioPhMB NATIONAL ACADEMY of SCIENCES of UKRAINE The СYS-2015 will...

Максим Стріха: Українська наука перед ви…

28-02-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Україна у спадок від колишнього СРСР зберегла потужну науку світового рівня, яка після 1991 року, однак, ніколи не належала де-факто до державних пріоритетів і виживала насамперед завдяки ентузіазмові й заповзятливості...