ІІІ Міжнародна конференція «Синергія: ІT освіта та ІT індустрія»

anons

17 грудня 2015 року за участю Міністра освіти і науки України Сергія Квіта відбудеться ІІІ Міжнародна конференція «Синергія: ІT освіта та ІT індустрія».

Початок заходу: 10:00.

Місце проведення: вул. Володимирська, 55; Великий конференц-зал Національної академії наук України

Організатор – Асоціація «Інформаційні технології України».

Мета конференції – створити дієву платформу для діалогу і стратегічного співробітництва між керівниками державних органів, вітчизняних та закордонних вищих навчальних закладів і провідних ІТ компаній.

Серед завдань конференції – створення механізмів визначення та вирішення кадрових проблем галузі, зокрема щодо визначення відповідності рівня кваліфікації випускників потребам галузі, підвищення інтересу молоді до ІТ спеціальностей та вдосконалення процесу освіти в сфері ІТ.

Проведення заходу сприятиме поширенню кращого світового досвіду щодо розвитку ІТ освіти та її складових, консолідації пропозицій всіх учасників ринку, а також сприятиме налагодженню відносин у даній сфері та об’єднанню зусиль між всіма учасниками освітнього процесу.

Програма конференції складається з таких тематичних блоків:

1. ІТ освіта у контексті реформи системи освіти: здобутки та проблеми

2. ІТ освіта починається зі школи

3. Зміст ІТ освіти: нові тенденції

4. Дискусійна панель: Майбутнє ІТ освіти: ВНЗ чи ІТ курси

5. Дискусійна панель: «ІТ і наука»

У 2014 році захід відвідали близько 200 представників владних, освітніх та бізнес-кіл, зокрема представники освітніх закладів з Грузії, Естонії, Литви та Польщі, а цього року очікується ще ширше представництво від усіх зацікавлених сторін. Участь у нинішньому заході приймуть керівники провідних ІТ ВНЗ з усієї України, керівники та власники найбільших в Україні та Східній Європі ІТ – компаній, також участь візьме керівництво органів державної влади України та визнані національні та зарубіжні експерти з питань розвитку ІТ освіти.

Серед спікерів конференції: Сергій Квіт, Міністр освіти і науки України, Олександр Співаковський, народний депутат України, Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Юлія Клименко, заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України, Володимир Грабко, ректор Вінницького національного технічного університету, Микола Роєнко, президент компанії Miratech та ін.

Отримати більше інформації та зареєструватися Ви можете на сайті конференції http://iteduconference.org.ua

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Дайджест новин в сфері науки та інноваці…

25-09-2013 Олена - avatar Олена

Дайджест новин в сфері науки та інновацій за 20-25.09.2013 СКАЧАТИ Дайджест новин у сфері науки та інновацій – це збірник останніх новин у сфері науки та інновацій, які відбулися в Україні та...

Конкурс спільних українсько-литовських н…

30-03-2015 Anna - avatar Anna

Конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проектів на період 2016-2017 років

З 30 березня по 29 травня 2015 року Міністерство освіти і науки України, Міністерство освіти і науки Литовської Республіки та Науково-дослідна рада Литви оголошують конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проектів на...

Профільний парламентський Комітет підтри…

18-02-2016 Олена - avatar Олена

Профільний парламентський Комітет підтримав законопроект «Про ратифікацію Протоколу про внесення поправок до Угоди про створення Українського науково-технологічного центру»

17 лютого 2016 року під час чергового засідання Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха представив законопроект «Про ратифікацію Протоколу про внесення...