Завершив свою роботу Фестиваль науки «Litteris et Artibus»

      mignar konf23 листопада 2013 року у м. Львові в Національному університеті «Львівська політехніка» завершив свою роботу IV Міжнародний молодіжний фестиваль науки «Litteris et Artibus». Фестиваль, співорганізатором якого виступила РМУ при Держінформнауки, проводився з метою стимулювання творчої фахової діяльності молодих науковців, залучення студентства до наукової діяльності, сприяння формуванню молодої вітчизняної наукової еліти та розвиток міжнародної співпраці. До Львова прибули молоді вчені з різних регіонів України, а також іноземні делагації із Польщі, Росії, Молдови, Австрії, Німеччини, Швеції та Румунії. Також прийняли участь у роботі Міжнародного Фестивалю представники Ради молодих вчених – С.В. Попов, Ю.Ю. Овчинникова, В.М. Чубай, Р.Л. Жебчук,О.О. Гоменюк, К.О. Коваль та організатор заходу, член Ради О.Л. Березко.

      Учасникам фестивалю надіслав привітання Голова державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України, академік НАНУ Володимир Семиноженко. Він високо оцінив рівень організації цього масштабного заходу для молодих науковців, його представницький склад і побажав учасникам плідної роботи та наукових звершень.

      Слід зазначити, що в цьому році Фестиваль проходив при фінансовій підтримці Гранту Президента України для обдарованої молоді, який отримав Олександр Березко у 2012 році.

     В рамках Фестивалю делегація Ради взяла участь у роботі міжнародного круглого столу, присвяченому питанню розвитку молодіжної науки. На засіданні були заслухані презентації європейських, російських та українських наукових молодіжних організацій науково-освітнього спрямування.

     Під час роботи фестивалю були також обговорені напрями співпраці Ради молодих учених при Держінформнауки з представниками EuroDoc.

      За результатами заходу був розроблений каталог молодіжних організацій молодих вчених України, Росії та Європи, який з офіційною програмою був виданий всім учасникам Фестивалю.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Тест часов Samsung Galaxy Gear: прикован…

20-10-2013 director - avatar director

Тест часов Samsung Galaxy Gear: прикованные к смартфону

Digit.ru протестировал часы Samsung Galaxy Gear, появившиеся в продаже в России в начале октября, и пришел к выводу, что это устройство пока не до конца продумано. Однако Galaxy Gear при...

Посібники з питань державної служби

02-11-2013 director - avatar director

Посібники з питань державної служби

  Взаємодія з громадськістю в умовах реалізації адміністративної реформи - К.: - 195 с. Характеризуються зв’язки з громадськістю як сфера практично-прикладної діяльності державних службовців, розкриваються методи, прийоми, канали та форми комунікацій із...

На Івано-Франківщині обговорили відновле…

16-02-2015 Anna - avatar Anna

На Івано-Франківщині обговорили відновлення астрономічно-метеорологічної обсерваторії на горі Піп Іван

13-14 лютого у селищі Верховина Івано-Франківської області відбулося робоче засідання групи експертів з реалізації відновлення астрономічно-метеорологічної обсерваторії на горі Піп Іван. У зустрічі взяли участь Ігор Цепенда – ректор Прикарпатського національного...