Завершив свою роботу Фестиваль науки «Litteris et Artibus»

      mignar konf23 листопада 2013 року у м. Львові в Національному університеті «Львівська політехніка» завершив свою роботу IV Міжнародний молодіжний фестиваль науки «Litteris et Artibus». Фестиваль, співорганізатором якого виступила РМУ при Держінформнауки, проводився з метою стимулювання творчої фахової діяльності молодих науковців, залучення студентства до наукової діяльності, сприяння формуванню молодої вітчизняної наукової еліти та розвиток міжнародної співпраці. До Львова прибули молоді вчені з різних регіонів України, а також іноземні делагації із Польщі, Росії, Молдови, Австрії, Німеччини, Швеції та Румунії. Також прийняли участь у роботі Міжнародного Фестивалю представники Ради молодих вчених – С.В. Попов, Ю.Ю. Овчинникова, В.М. Чубай, Р.Л. Жебчук,О.О. Гоменюк, К.О. Коваль та організатор заходу, член Ради О.Л. Березко.

      Учасникам фестивалю надіслав привітання Голова державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України, академік НАНУ Володимир Семиноженко. Він високо оцінив рівень організації цього масштабного заходу для молодих науковців, його представницький склад і побажав учасникам плідної роботи та наукових звершень.

      Слід зазначити, що в цьому році Фестиваль проходив при фінансовій підтримці Гранту Президента України для обдарованої молоді, який отримав Олександр Березко у 2012 році.

     В рамках Фестивалю делегація Ради взяла участь у роботі міжнародного круглого столу, присвяченому питанню розвитку молодіжної науки. На засіданні були заслухані презентації європейських, російських та українських наукових молодіжних організацій науково-освітнього спрямування.

     Під час роботи фестивалю були також обговорені напрями співпраці Ради молодих учених при Держінформнауки з представниками EuroDoc.

      За результатами заходу був розроблений каталог молодіжних організацій молодих вчених України, Росії та Європи, який з офіційною програмою був виданий всім учасникам Фестивалю.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

February 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Електронна петиція Президенту України на…

07-12-2015 Олена - avatar Олена

Електронна петиція Президенту України на підтримку української науки

Триває збір підписів електронної петиції Президенту України Врятуймо науку України! https://petition.president.gov.ua/petition/18178 ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ: Українська наука в небезпеці! Вже багато років поспіль видатки на науку в Україні стабільно зменшуються. Але проект Закону України «Про...

Дайджест новин в сфері науки та інноваці…

20-10-2015 Олена - avatar Олена

Дайджест новин в сфері науки та інновацій за 16.10.-20.10.2015 СКАЧАТИ Дайджест новин у сфері науки та інновацій – це збірник останніх новин у сфері науки та інновацій, які відбулися в Україні та...

Флот США спустив на воду новітній есміне…

10-12-2015 Олена - avatar Олена

Флот США спустив на воду новітній есмінець майбутнього

Військово-морський флот США показав перші зображення нового стелс-есмінця Zumwalt. Найбільший есмінець, побудований для ВМС США, почав морські випробування. Більше 200 суднобудівників, моряків і жителів стали свідками, як 600-футовий 15,000-тонний Zumwalt проходить...