Володимир Семиноженко зустрівся із членами Ради молодих вчених при Держінформнауки

      Rada molodyx vchenyxНаукова молодь – це стратегічний ресурс розвитку України, бо саме молодь здатна до самовдосконалення та саморозвитку. Тому з точки зору довгострокової перспективи розвитку країни абсолютно логічно робити ставку саме на молодих людей, особливо на тих, хто пов’язав своє життя із наукою. На цьому наголосив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко під час IV засідання Ради молодих вчених при Держінформнауки України.     

     Він зазначив, що Рада молодих учених при Агентстві працює майже 1,5 року, і за цей час бере активну участь формуванні державної політики в галузі науки. «Не можу не відзначити вашу активність у підготовці пропозицій щодо удосконалення нормативно-правових актів як безпосередньо у сфері науки, так і у сфері підготовки наукових кадрів. Усі ваші пропозиції і зауваження дуже важливі для нашої роботи», - заявив Володимир Семиноженко.

     Зокрема, Голова Держінформнауки підтримав пропозицію молодих науковців щодо закріплення в законопроекті «Про наукову і науково-технічну діяльність» статті, що передбачатиме створення Рад молодих вчених при наукових установах та ВНЗ, також визначатиме порядок їхнього функціонування.

    Крім того Володимир Семиноженко зазначив, що в Уряді, і зокрема в Держінформнауки, добре розуміють необхідність підтримки молодих вчених як в їхньому науковому пошуку, так і в інших питаннях. Тому для вирішення нагальних питань, які турбують наукову молодь, докладається багато зусиль.

    Зокрема, з 1 січня 2013 року постановою Кабінету Міністрів України підвищено щомісячний розмір стипендій Президента України для молодих учених до 1376 грн. і стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених до 1147 грн.

    Також Указом Президента від з 1 січня 2014 року вдвічі збільшено розмір щорічних премій Президента України для молодих вчених - з 20 до 40 тис. грн. кожна. Крім того, за ініціативи Держінформнауки прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про заснування грантів Кабінету Міністрів України колективам молодих учених для проведення прикладних наукових досліджень і науково-технічних розробок за пріоритетними напрямами розвитку науки і техніки», які надаються для виконання перспективних високотехнологічних проектів, що відбираються на конкурсній основі. «Перед нашою державою сьогодні стоять досить амбітні завдання, які потребують проведення набагато більш змін. І в цьому процесі ми хочемо бачити вас партнерами», - підсумував В.Семиноженко.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

September 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Міжнародний конкурс 2015 року на кращий …

16-02-2015 Anna - avatar Anna

Міжнародний конкурс 2015 року на кращий інноваційний проект у сфері освіти WISE Prize for Education

     Оргкомітет міжнародної премії за видатні інноваційні проекти у сфері освіти WISE Prize for Education повідомляє про початок прийому заявок на конкурс 2015 року.     Проект, який претендує на...

Материалы VІІІ Международной научно-прак…

06-03-2014 Anna - avatar Anna

Материалы VІІІ Международной научно-практической конференции «Актуальные вопросы и организационно-правовые основы международного сотрудничества в сфере высоких технологий» (doc.) Материалы VІІІ Международной научно-практической конференции «Актуальные вопросы и организационно-правовые основы международного сотрудничества в...

Американцы завоевали Нобелевскую премию …

10-10-2012 Олена - avatar Олена

 Два американских ученых завоевали Нобелевскую премию по экономике за свою работу в области распределения: докторов и больниц, студентов и университетов, почек и кандидатов на пересадку, и даже мужчин и женщин...