Відбулась презентація “Огляду інноваційного розвитку України”

      31 жовтня 2013 року в Держінформнауки відбулась презентація “Огляду інноваційного розвитку України”, підготовленого Європейською економічною комісією ООН спільно з міжнародними та національними експертами.

     На презентації були присутні представники Європейської економічної комісії ООН, Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України, Національної академії наук України, Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, фахівці центральних органів виконавчої влади, наукових установ, громадських організацій та вищих навчальних закладів.

      Робота з підготовки «Огляду інноваційного розвитку України» розпочалась ще в травні 2012 року. Було проведено низку заходів щодо встановлення контактів та обговорення структури змісту Огляду з представниками влади та іншими зацікавленими сторонами. Основна місія проекту відбулась з 9 по 16 вересня 2012 року за участю представників Секретаріату ЄЕК ООН, міжнародних та національних експертів.

Основна мета Огляду полягає у наданні рекомендацій та варіантів здійснення політики щодо стимулювання інноваційної діяльності в державі, підвищенні інноваційного потенціалу та загальної ефективності національної інноваційної системи. Також надається комплексна оцінка факторів, що стимулюють інновації. Особлива увага приділяється взаємодії між різними компонентами та учасниками національної інноваційної системи.

Огляд висвітлює підсумки консультацій та дискусій авторського колективу з політиками, урядовцями, представниками наукових установ та бізнес-спільнот. Основні результати проекту були представлені та обговорені під час сьомої сесії Комітету з економічного співробітництва та інтеграції 5 грудня 2012 року за участю авторської групи, рецензентів, членів делегації високого рівня України та делегатів інших країн-членів ЄЕК ООН.

Innovation Performance Review of Ukraine -Russian_copy.pdf

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Предприятия Самарской области представил…

21-09-2012 Светлана - avatar Светлана

Предприятия Самарской области представили свои инновационные достижения на международной машиностроительной выставке MSV-2012 в Чехии, сообщили в Департаменте по информационной политике и связям с общественностью аппарата правительства Самарской области. В чешском...

У Білорусі відкрився навчально-науковий …

26-01-2012 Олена - avatar Олена

У Білоруському державному університеті з'явився навчально-науковий центр з наноматеріалів і нанотехнологій. Його створення направлено на здійснення освітньої та науково-дослід-ницької діяльності в області нанорозмірних систем, наноматеріалів, нано- та біотехнологій.

Дайджест новин у сфері науки та інноваці…

09-01-2013 Олена - avatar Олена

Дайджест новин у сфері науки та інновацій за 04-09.01.2013 СКАЧАТИ Дайджест новин у сфері науки та інновацій – це збірник останніх новин у сфері науки та інновацій, які відбулися в Україні та...