У НТУУ «КПІ» відбудеться фінал ІІ Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2013»

17 жовтня 2013 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» відбудеться підбиття підсумків, нагородження переможців і церемонія закриття ІІ Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2013».

В урочистих заходах фінальної частини фестивалю «Sikorsky Challenge 2013» візьмуть участь Президент України 1994-2005 рр. Леонід Кучма, заступник голови Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Віктор Івченко, виконавчий директор Незалежної асоціації банків України Сергій Мамедов, заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко, віце-президент АН вищої школи України Максим Стріха (голова Міжнародного журі фестивалю), президент Малої академії наук, член-кореспондент НАН України Станіслав Довгий, виконавчий директор Українського науково-технологічного центру (США) Майкл Айнік, представники інноваційних фондів і організацій США, Російської Федерації, Республіки Казахстан, Республіки Білорусь та України, науковці, викладачі, аспіранти НТУУ «КПІ» та інші.

Цього року фестиваль проводиться у форматі трьох конкурсів: «Sikorsky Challenge», «Майбутнє України» Малої академії наук України та Освітньої академії «Intel ISEF» «Наука в школі». Тож у рамках фіналу вже пройшла ІV Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України». Програмою також передбачена презентація венчурного фонду «Sikorsky Challenge».

Перший етап Фестивалю розпочався 15 квітня 2013 року. У його фінал експертна комісія з майже 100 проектів відібрала тільки 15. З них – 10 проектів подано на загальних засадах, 5 – обрано з-поміж проектів, рекомендованих Малою академією наук України з числа робіт конкурсу «Майбутнє України».

Авторські колективи трьох проектів-переможців отримають кошти на фінансування стартапів, тобто для їх реалізації в середовищі Наукового парку «Київська політехніка» від Незалежної асоціації банків України (І місце – 80 тис. грн.; ІІ – 56 тис. грн.; ІІІ – 24 тис. грн.). Окрім того, 4 кращі команди-фіналісти одержать також по 5 тис. грн. кожна від Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» та призи від Європейської Комісії.

Мета фестивалю – залучення учнівської і студентської молоді, а також науковців і підприємців до участі у наукових програмах і проектно-конструкторській діяльності та стимулювання досліджень у технічних галузях; виявлення талановитих винахідників і дослідників, які вже знайшли себе у цій діяльності, та забезпечення їм необхідних умов для втілення їх проектів у життя.

Фестиваль проходить під патронатом Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» у співпраці з Незалежною асоціацією банків України, Українським науково-технологічним центром (УНТЦ), Посольством Сполучених Штатів Америки в Україні, Європейською комісією та інноваційними компаніями і фондами України, Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки.

Заходи відбудуться в Залі засідань Вченої ради НТУУ «КПІ» (проспект Перемоги, 37, корпус 31 (головний), в’їзд на територію кампусу – з боку вул. Янгеля). Початок о 9:00.

Контакти:

Стефанович Дмитро Львович (керівник прес-центру НТУУ «КПІ»)

тел.454-99-29;

Скиба Лілія Володимирівна

тел.097-938-60-75, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

December 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Міністр освіти і науки України Сергій Кв…

09-10-2014 Anna - avatar Anna

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт взяв участь у Міжнародній конференції, присвяченій відтоку вітчизняних фахівців за кордон

 У Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася Міжнародна науково-практична конференція, присвячена проблемам відтоку кваліфікованих фахівців з України. У конференції взяли участь Міністр освіти і науки України Сергій Квіт, народний депутат України, голова...

Підбито підсумки Міжнародної наукової ко…

23-10-2012 Олена - avatar Олена

22 жовтня 19-20 жовтня Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» проведено Міжнародну наукову конференцію «Високі технології в наукових дослідженнях університетів: нанотехнології і...

На Львівщині заснували новий англомовний…

13-02-2015 Anna - avatar Anna

На Львівщині заснували новий англомовний науково-технічний журнал «Mathematical Modeling and Computing»

Днями побачив світ перший номер англомовного науково-технічного журналу «Mathematical Modeling and Computing» («Математичне моделювання та інформаційні технології»). Нове видання народилося завдяки спільним зусиллям науковців Національного університету «Львівська політехніка» та Центру...