У НТУУ «КПІ» відбудеться фінал ІІ Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2013»

17 жовтня 2013 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» відбудеться підбиття підсумків, нагородження переможців і церемонія закриття ІІ Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2013».

В урочистих заходах фінальної частини фестивалю «Sikorsky Challenge 2013» візьмуть участь Президент України 1994-2005 рр. Леонід Кучма, заступник голови Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Віктор Івченко, виконавчий директор Незалежної асоціації банків України Сергій Мамедов, заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко, віце-президент АН вищої школи України Максим Стріха (голова Міжнародного журі фестивалю), президент Малої академії наук, член-кореспондент НАН України Станіслав Довгий, виконавчий директор Українського науково-технологічного центру (США) Майкл Айнік, представники інноваційних фондів і організацій США, Російської Федерації, Республіки Казахстан, Республіки Білорусь та України, науковці, викладачі, аспіранти НТУУ «КПІ» та інші.

Цього року фестиваль проводиться у форматі трьох конкурсів: «Sikorsky Challenge», «Майбутнє України» Малої академії наук України та Освітньої академії «Intel ISEF» «Наука в школі». Тож у рамках фіналу вже пройшла ІV Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України». Програмою також передбачена презентація венчурного фонду «Sikorsky Challenge».

Перший етап Фестивалю розпочався 15 квітня 2013 року. У його фінал експертна комісія з майже 100 проектів відібрала тільки 15. З них – 10 проектів подано на загальних засадах, 5 – обрано з-поміж проектів, рекомендованих Малою академією наук України з числа робіт конкурсу «Майбутнє України».

Авторські колективи трьох проектів-переможців отримають кошти на фінансування стартапів, тобто для їх реалізації в середовищі Наукового парку «Київська політехніка» від Незалежної асоціації банків України (І місце – 80 тис. грн.; ІІ – 56 тис. грн.; ІІІ – 24 тис. грн.). Окрім того, 4 кращі команди-фіналісти одержать також по 5 тис. грн. кожна від Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» та призи від Європейської Комісії.

Мета фестивалю – залучення учнівської і студентської молоді, а також науковців і підприємців до участі у наукових програмах і проектно-конструкторській діяльності та стимулювання досліджень у технічних галузях; виявлення талановитих винахідників і дослідників, які вже знайшли себе у цій діяльності, та забезпечення їм необхідних умов для втілення їх проектів у життя.

Фестиваль проходить під патронатом Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» у співпраці з Незалежною асоціацією банків України, Українським науково-технологічним центром (УНТЦ), Посольством Сполучених Штатів Америки в Україні, Європейською комісією та інноваційними компаніями і фондами України, Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки.

Заходи відбудуться в Залі засідань Вченої ради НТУУ «КПІ» (проспект Перемоги, 37, корпус 31 (головний), в’їзд на територію кампусу – з боку вул. Янгеля). Початок о 9:00.

Контакти:

Стефанович Дмитро Львович (керівник прес-центру НТУУ «КПІ»)

тел.454-99-29;

Скиба Лілія Володимирівна

тел.097-938-60-75, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Закон України.Про охорону прав на винах…

23-07-2013 Светлана - avatar Светлана

Закон України. Про охорону прав на винаходи і корисні моделі  

12 країн об'єдналися у боротьбі зі зміна…

11-05-2016 Олена - avatar Олена

12 країн об'єдналися у боротьбі зі змінами клімату

10 травня 2016 року офіційно розпочала свою роботу міжнародна коаліція Дельта, яка приступить до розробки плану адаптації до змін клімату. "Навіть якщо нам вдасться звести до мінімуму викиди CO2, нам потрібно...

Нова система для виявлення ртуті у водно…

04-08-2014 Anna - avatar Anna

Нова система для виявлення ртуті у водному середовищі

   Дослідники з Австралії та Іспанії розробили нову ультрачутлива дешеву і портативну систему для визначення вмісту ртуті в зразках грунтовій і річкової води.     Керівник дослідження, Абель Сантос (Abel Santos)...