Робоча зустріч представників Інституту науково-технічної інформації Міністерства науки та техніки Китаю та ДП "Укртехінформ"

     Під час відвідування України делегацією на чолі з Генеральним директором Інституту науково-технічної інформації Міністерства науки та техніки Китаю паном Хе Дефаном (He Defang) відбулася зустріч з директором ДП "Укртехінформ" Легеньком  Ю.В.
     Сторони поінформували одна одну про принципи, напрямки та перспективи роботи установ, обговорили стан науково-технічного співробітництва між Україною та КНР.
     Була висловлена зацікавленість у налагодженні співпраці між Інститутом науково-технічної інформації Міністерства науки та техніки Китаю та ДП «Укртехінформ» в реалізації міжнародних проектів, сприянні технологічному трансферу та інноваційній діяльності, підтримці малого и середнього бізнесу.
    За результатами робочої зустрічі сторони погодилися підписати Меморандум про міжнародне співробітництво, який би став першим кроком для розвитку співпраці.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Відбувся другий навчальний семінар з пит…

22-06-2016 Олена - avatar Олена

Відбувся другий навчальний семінар з питань інтелектуальної власності трансферу технологій та інноваційної діяльності

16 червня п.р. Міністерством освіти і науки України разом з Українським інститутом науково-технічної і економічної інформації проведено другий навчальний семінар із циклу семінарів для фахівців підрозділів вищих навчальних закладів України...

«Сколково» и Новосибирская область рассм…

22-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

На прошедшем в конце апреля совещании между фондом "Сколково" и правительством Новосибирской области рассматривались возможности совместной реализации крупных проектов в сфере ядерных технологий.

М.Луцький: розвиток IT-технології покращ…

14-02-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Максим Луцький переконаний, що  розвиток IT-технологій покращить показники вищих навчальних закладів у світових рейтингах.