Інформаційний день наукової Програми НАТО «Наука заради миру і безпеки»

27 травня 2016 року в рамках візиту до України заступника Генерального секретаря НАТО з питань нових викликів безпеці, посла Соріна Дукару у Великому конференц-залі Національної академії наук України (м. Київ, вул. Володимирська, 55) відбудеться Інформаційний день наукової Програми НАТО «Наука заради миру і безпеки» (НЗМБ).

Головна мета заходу – презентація можливостей співпраці для українських науковців за Програмою НАТО «Наука заради миру та безпеки».

NATO Science for Peace

Співорганізатори заходу: Національна академія наук України, Міністерство освіти і науки України, Офіс Програми НАТО «Наука заради миру і безпеки», Представництво НАТО в Україні.

Із вітальним словом до присутніх звернуться: президент Національної академії наук України академік Борис Патон; заступник Генерального секретаря НАТО з питань нових викликів безпеці, посол Сорін Дукару; Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич; віце-президент НАН України академік Анатолій Загородній; радник Президента України з гуманітарних питань, голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Народний депутат України Ольга Богомолець.

У роботі заходу також візьмуть участь представники наукових кіл України та країн-членів і партнерів НАТО. Під час сесії «Програма НАТО «Наука заради миру і безпеки» в Україні: триваюче співробітництво та досягнення» буде здійснено презентацію щодо співробітництва Програми НЗМБ з Україною. В сесії братимуть участь керівник Офісу Програми НАТО «Наука заради миру та безпеки» Деніз Бетен і заступник Міністра освіти і науки України, Голова української частини Спільної робочої групи Україна – НАТО з питань науки та довкілля Максим Стріха. Присутні матимуть змогу познайомитися з основними положеннями Програми НАТО «Наука заради миру і безпеки», механізмами її реалізації, практикою використання грантів НАТО для фінансування перспективних наукових досліджень, отримати практичні рекомендації щодо процедури подання проектних заявок.

У ході стендової сесії «Співробітництво Програми «Наука заради миру і безпеки» з Україною» будуть представлені презентації співдиректорів проектів Програми НЗМБ – дослідників з України та країн-членів і партнерів НАТО, а також продемонстровані приклади успішної реалізації проектів за участі вітчизняних учених.

Початок реєстрації – о 08.30 год.

Початок заходу – о 09.15 год.

Для попередньої реєстрації необхідно надіслати заявку на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Контактна особа – Михайло Івасишин (тел.: (044) 239-66-01). З огляду на обмежену кількість місць реєстрація буде відкрита до 20 травня 2016 р.

Акредитація журналістів і представників ЗМІ – за телефонами: (044) 239-65-88,

(044) 239-66-05 або за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 За матеріалами НАН України

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Винайдено найпотужніший у світі портатив…

10-05-2016 Олена - avatar Олена

Винайдено найпотужніший у світі портативний сонячний генератор

Компанія mPower винайшла найлегший портативний сонячний генератор. Цей мобільне джерело енергії включає в себе сонячні панелі, батарею та інвертор струму. Його легко транспортувати і таким чином отримати доступ до екологічно...

В ДКА України відкрито виставку, присвяч…

19-11-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

19 листопада 2012 року в Києві, у приміщенні Державного космічного агентства України, відкрилася виставка, присвячена 15-й річниці польоту в космос першого космонавта України Леоніда Костянтиновича Каденюка на борту американського космічного...

Фінансова автономія дозволить університе…

19-04-2012 Олена - avatar Олена

КИЇВ. Самостійне використання фінансових ресурсів дозволить університетам України стати повноцінними розпорядниками власних надходжень. Про це в ексклюзивному коментарі УНН розповів голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти...