Держава у смартфоні

    Наступного тижня заплановане перше експертне обговорення проекту концепції "Держава у смартфоні"/ Про це повідомив радник Президента України Михайло Федоров.
   "У рамках розробки концепції ми провели першу зустріч із представниками Академії електронного управління Естонії, одним із ключових напрямів роботи якої є цифрова трансформація державного управління. Сьогодні академія, по суті, є всесвітнім центром консалтингу, який надав експертну або проектну допомогу понад 50 країнам світу", – заявив Федоров
    Він також додав, що естонський досвід вважається одним із найкращих у світі. "Тому дуже важливо, що Естонія вже сьогодні є надійним партнером України у сфері розвитку е-урядування та планує подальше розширення експертної й технічної допомоги у запровадженні системи обміну даними «Трембіта» та модернізації реєстрів", – зазначив радник Президента.
    Чергова робоча зустріч запланована вже на початку наступного тижня у Таллінні, де представники естонського уряду представлять найкращі практики та рекомендації до проекту концепції "Держава у смартфоні".
    "Одним із важливих напрямів концепції, який обговорювався з експертами, є розвиток електронної ідентифікації в Україні. Ми прагнемо швидко забезпечити громадян надійними, зручними та безпечними засобами електронної ідентифікації. Саме це допоможе українцям у найближчому майбутньому не ходити до чиновників по дозволи та довідки, оформлення соціальної допомоги, реєстрацію бізнесу тощо, а отримувати ці послуги не виходячи з дому чи офісу", – пояснив Федоров.
    Зі свого боку, перший заступник голови Державного агентства з питань електронного урядування Олексій Вискуб зазначив, що сьогодні громадянам доступні такі засоби е-ідентифікації, як електронний підпис, MobileID, BankID, ID-картка, але рівень їхнього використання є дуже низьким. Серед причин – брак відповідних навичок, складні зарегульовані процедури, відсутність доступної інформації та широкої мережі надання цих сервісів, застарілі технології. Відповіді на всі ці виклики будуть представлені у новій концепції та відповідному плані. Згідно з ним, до кінця 2019 року українцям мають бути доступні понад 200 пріоритетних електронних послуг. Але їхні переваги українці відчують лише за умови успішного розвитку е-ідентифікації.
Укрінформ

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

July 2025
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Найсучасніша технологія діагностики та л…

10-02-2014 Anna - avatar Anna

Найсучасніша технологія діагностики та лікування косоокості в дітей

Науковцями Інституту проблем реєстрації інформації НАН України спільно з медиками Київської міської клінічної лікарні "Центр мікрохірургії ока" розроблено новітню технологію діагностики та лікування косоокості в дітей за допомогою жорстких мікропризм.

Дайджест новин у сфері науки та інноваці…

25-04-2013 Олена - avatar Олена

Дайджест новин у сфері науки та інновацій за 19-24.04.2013 СКАЧАТИ Дайджест новин у сфері науки та інновацій – це збірник останніх новин у сфері науки та інновацій, які відбулися в Україні та...

У Києві впроваджуватимуть електронну мед…

25-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

 У КМДА презентували концепцію інформатизації міських лікарень «Київська медицина майбутнього», яку планується реалізувати в рамках Стратегії розвитку Києва до 2025 року.