Канада дуже зацікавлена в українських інноваціях

ukr-kanКанадські інвестори висловили значне зацікавлення українськими стартапами та різноманітними інноваціями.

Про це кореспондентові Укрінформу за підсумками Канадсько-українського бізнес-форуму розповів заступник глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків.

«Зацікавлення канадських партнерів у інноваційному українському бізнесі високе», - сказав Д.Шимків, який брав участь у панелі, присвяченій ІТ-індустрії, та у низці дво- і багатосторонніх зустрічей.

Він наголосив, що форум дав змогу відкрити канадським урядовцям і підприємцям очі на українську сферу інновацій. «Подія дозволила сконцентрувати увагу Канади на тому, що співпраця навколо інноваційних технологій може відбуватися. Ми продемонстрували можливості українських ІТ-компаній, показали конкретний живий продукт, виготовлений в Україні», - зазначив заступник глави АП.

За його словами, під час зустрічей у Торонто йшлося також про програму підтримки Канадою України на наступний рік. «Ми також обговорювали, як повинна виглядати програма уряду Канади, важлива для продовження реформ в Україні. Це був зворотній зв'язок», - повідомив Шимків.

На його переконання, канадсько-український бізнес-форум був дуже корисним для обох країн. «Справжня ефективність форуму буде помітна пізніше і вимірюватиметься результатами укладених угод. Втім той факт, що бізнеси з обох країн обговорюють свою співпрацю, вивчають українську продукцію і долучаються – уже є результатом. Те, що прем’єр-міністр Канади приїхав сюди – це також результат. Важливі як політичні заяви, так і співпраця підприємців», - підсумував Д.Шимків.

Нагадаємо, цього тижня у Торонто пройшов канадсько-український бізнес-форум, участь у якому взяли близько півтисячі гостей. Відвідав форум і прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, міністр міжнародної торгівлі Христя Фріланд, прем’єр провінції Онтаріо Кетлін Вінн, а також інші високопоставлені канадські гості. Офіційну українську делегацію очолював перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Нові конкурси програми Горизонт 2020

24-06-2015 Anna - avatar Anna

Нові конкурси програми Горизонт 2020

У квітні та травні 2015 року Європейська Комісія відкрила нові конкурси програми Горизонт 2020 за пріоритетами Наука для суспільства, Суспільні виклики, а також Дії Марі Склодовської-Кюрі. Кінцева дата подання більшості...

XIV international scientific conference …

05-12-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

4-5 December 2012, St. Petersburg, Russia XIV международная научно-практическая конференция "Фундаментальные и прикладные исследования, разработка и применение высоких технологий в промышленности и экономике" (Научно-технологические, экономические, финансовые и юридические аспекты, правовая защита...

Дайджест новин в сфері науки та інноваці…

12-09-2014 Олена - avatar Олена

Дайджест новин в сфері науки та інновацій за 09.09.-12.09.2014 СКАЧАТИ Дайджест новин у сфері науки та інновацій – це збірник останніх новин у сфері науки та інновацій, які відбулися в Україні та...