Стартував незалежний європейський аудит національної системи досліджень та інновацій

MONНа цьому тижні стартував незалежний європейський аудит національної системи досліджень та інновацій (PeerReviewoftheUkrainianR&ISystem), який ініційовано Міністерством освіти і науки України за сприяння інструменту підтримки політики програми ЄС «Горизонт 2020». Проведення цього аудиту передбачено у Плані пріоритетних дій Уряду на 2016 рік.

6-7 червня відбулися зустрічі групи експертів Європейської Комісії з представниками Міністерства освіти і науки України, Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Державного фонду фундаментальних досліджень, Ради молодих учених при МОН, вищих навчальних закладів, Національної та галузевих академій наук України, науковцями - учасниками «Горизонт 2020» за участю Міністра освіти і науки Лілії Гриневич та заступника Міністра Максима Стріхи.

Експерти обговорювали питання у малих групах, сформованих у відповідності до напрямів аудиту, зокрема, оптимізації наявних політичних інструментів для підтримки національної наукової системи; інтернаціоналізації досліджень та інтеграція України у європейський дослідницький простір; ролі науки в розвитку українських інновацій. «Наша місія в Україні вивчити ситуацію, зрозуміти позицію всіх зацікавлених груп і вже потім готувати висновки», – зазначив генеральний директор Академії мистецтв і наук Королівства Нідерландів та голова групи європейських експертів Ханс Чанг.

Слід зазначити, що представники експертної панелі протягом двох днів спілкувалися із зацікавленими сторонами у проведені незалежного аудиту. Підготовці остаточної версії звіту передуватиме ще один візит експертів, а вже у листопаді держава отримає звіт, в якому будуть поради щодо трьох напрямків аудиту.

За матеріалами МОН України

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

October 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Дайджест новин в сфері науки та інноваці…

22-09-2015 Олена - avatar Олена

Дайджест новин в сфері науки та інновацій за 18.09.-22.09.2015 СКАЧАТИ Дайджест новин у сфері науки та інновацій – це збірник останніх новин у сфері науки та інновацій, які відбулися в Україні та...

Питну воду в Черкасах очищуватимуть за д…

03-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

КИЇВ. 27 квітня. УНН. В одному з районів Черкас планують побудувати водоочисну станцію, яка буде схожа на оранжерею, а стічні води проходитимуть 3-4 ступеня очистки й виливатимуться в басейн, де...

Австралійські дослідники за допомогою ма…

11-10-2012 Олена - avatar Олена

Математик Джеймс Хілл і фізик Баррі Кокс з університету Аделаїди (Австралія) адаптували спеціальну теорію відносності для опису процесів, що відбуваються на надсвітлових швидкостях, повідомляє Сomputerra.