Стартував незалежний європейський аудит національної системи досліджень та інновацій

MONНа цьому тижні стартував незалежний європейський аудит національної системи досліджень та інновацій (PeerReviewoftheUkrainianR&ISystem), який ініційовано Міністерством освіти і науки України за сприяння інструменту підтримки політики програми ЄС «Горизонт 2020». Проведення цього аудиту передбачено у Плані пріоритетних дій Уряду на 2016 рік.

6-7 червня відбулися зустрічі групи експертів Європейської Комісії з представниками Міністерства освіти і науки України, Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Державного фонду фундаментальних досліджень, Ради молодих учених при МОН, вищих навчальних закладів, Національної та галузевих академій наук України, науковцями - учасниками «Горизонт 2020» за участю Міністра освіти і науки Лілії Гриневич та заступника Міністра Максима Стріхи.

Експерти обговорювали питання у малих групах, сформованих у відповідності до напрямів аудиту, зокрема, оптимізації наявних політичних інструментів для підтримки національної наукової системи; інтернаціоналізації досліджень та інтеграція України у європейський дослідницький простір; ролі науки в розвитку українських інновацій. «Наша місія в Україні вивчити ситуацію, зрозуміти позицію всіх зацікавлених груп і вже потім готувати висновки», – зазначив генеральний директор Академії мистецтв і наук Королівства Нідерландів та голова групи європейських експертів Ханс Чанг.

Слід зазначити, що представники експертної панелі протягом двох днів спілкувалися із зацікавленими сторонами у проведені незалежного аудиту. Підготовці остаточної версії звіту передуватиме ще один візит експертів, а вже у листопаді держава отримає звіт, в якому будуть поради щодо трьох напрямків аудиту.

За матеріалами МОН України

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Програми Японського товариства сприяння …

25-03-2014 Anna - avatar Anna

Програми Японського товариства сприяння науки (JSPS) для проведення досліджень в Японії у 2014 році

JSPS пропонує широкий спектр програм грантової підтримки та запрошує українських дослідників-науковців до Японії. Ви можете вибрати програму, яка найкраще відповідає рівню Вашої кар’єри та плану проведення наукових досліджень:

ЧДУ імені Петра Могили відвідала делегац…

05-10-2015 Олена - avatar Олена

ЧДУ імені Петра Могили відвідала делегація Університету Саарланд

У рамках співробітництва «Східне партнерство» з 30 вересня по 2 жовтня 2015 року у Чорноморському державному університеті ім. Петра Могили перебувала делегація німецьких науковців з Університету Саарланд (Федеративна Республіка Німеччина)...

Фонд Almaz Capital выделит $20 млн на фи…

29-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Венчурный фонд Almaz Capital намерен открыть в ближайшее время направление посевного инвестирования.