Національну академію наук України відвідала делегація китайської провінції Шаньдун

Ukraine China flags26 травня 2016 року в Президії НАН України відбулася зустріч першого віце-президента НАН України академіка А.Г. Наумовця з делегацією провінції Шаньдун (КНР) на чолі з Віце-губернатором цієї провінції – паном Ваном Шуцзянем. До складу китайської делегації увійшли і президент Академії наук провінції Шаньдун та представники наукових установ і посадові особи згаданої провінції.

Участь у зустрічі взяли член Президії НАН України, академік-секретар Відділення біохімії, фізіології і молекулярної біології НАН України, директор Інституту біохімії імені О.В. Палладіна НАН України академік С.В. Комісаренко, директор Інституту мікробіології і вірусології імені Д.К.Заболотного НАН України академік В.С. Підгорський, виконувач обов’язків директора Інституту проблем безпеки атомних електростанцій НАН України член-кореспондент НАН України А.В. Носовський і начальник Відділу міжнародних зв’язків НАН України А.С. Мирончук.

Тепло привітавши високих зарубіжних гостей, перший віце-президент НАН України академік А.Г. Наумовець відзначив, що Академія приділяє значну увагу розвиткові науково-технічного співробітництва з науковими установами та промисловими підприємствами китайської провінції Шаньдун і навів найяскравіші приклади плідної співпраці академічних інститутів із їх шаньдунськими партнерами.

Голова китайської делегації пан В. Шуцзянь, у свою чергу, коротко розповів про провінцію Шаньдун, її роль в економіці й експортному потенціалі Китаю та про основні галузі промисловості цього регіону, серед яких, зокрема, хімічна, металургійна й нафтопереробна. Високий китайський гість також підкреслив, що тісна співпраця з такою потужною наукою установою, як НАН України, є надзвичайно важливою для подальшого розвитку науки та промисловості провінції Шаньдун.

У рамках візиту китайські фахівці відвідали також провідні установи Академії – Інститут електрозварювання імені Є.О.Патона й Інститут надтвердих матеріалів імені В.М. Бакуля НАН України – та підписали низку угод щодо науково-технічного співробітництва.

На завершення перемовин академік А.Г. Наумовець та Віце-губернатор пан В. Шуцзянь висловили впевненість у перспективності й плідності подальшої співпраці між НАН України та провінцією Шаньдун.

За інформацією Відділу міжнародних зв’язків НАН України

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

October 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

журнал НАУКА СЬОГОДНІ №33-34 (2011)

26-08-2011 Олена - avatar Олена

журнал НАУКА СЬОГОДНІ №33-34 (2011)

Наука сьогодні №33-34 (2011) скачати Видання «Наука сьогодні». Періодичність: двічі на місяць. Метою журналу є забезпечення оперативною інформацією про події, здобутки, досягнення у сфері фундаментальних і прикладних наук, високих технологій як управлінських...

23-тя річниця створення Державного космі…

01-03-2015 Anna - avatar Anna

23-тя річниця створення Державного космічного агентства України

29 лютого 1992 року Указом Президента України Л.М. Кравчука було створено Національне космічне агентство України (з 2011 року – Державне космічне агентство України). Це дозволило нашій країні розпочати формування власної...

ХІІ Всеукраїнська наукова конференція мо…

27-02-2014 Anna - avatar Anna

13 березня 2014 р. в Інституті розведення і генетики тварин НААН відбудеться ХІІ Всеукраїнська наукова конференція молодих учених та аспірантів, присвячена пам’яті відомого вченого у галузі тваринництва, доктора сільськогосподарських наук,...