Міністр освіти і науки Лілія Гриневич зустрілась з представниками громадської платформи РПР

Grynevych24 травня 2016 року відбулася зустріч Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з представниками громадської платформи РПР.

Ця зустріч була присвячена питанням співпраці Міністерства та представників Реанімаційного Пакету Реформ (РПР), а також подальшої побудови ефективного діалогу всіх зацікавлених сторін (освітяни, науковці, молодь) навколо питань реформування освіти та науки.

Лілія Гриневич розповіла про першочергові завдання Міністерства освіти і науки на найближчі 100 днів та пріоритетні завдання у сфері освіти, що увійшли до програми дій Уряду.

За словами Міністра, серед пріоритетів програми дій Кабінету Міністрів України у сфері освіти та науки – модернізація професійно-технічної освіти, здійснення дерегуляції та дебюрократизації, завершення міжнародного аудиту в рамках програми ЄС «Горизонт 2020» та створення Національної ради України з питань розвитку науки і технологій.

Лілія Гриневич підкреслила важливість змісту освіти у процесі реформування галузі. «Це не дає результат завтра, але без цього немає реформи», - наголосила Міністр. У цьому питанні МОН повинно проводити велику просвітницьку роботу серед вчителів та разом з розробником освітніх он-лайн проектів Educational Era вже працює над створенням електронної платформи для обміну думками та досвідом щодо модернізованих програм початкової школи.

Під час зустрічі Міністр освіти і науки Лілія Гриневич відповіла на запитання експертів та представників громадськості щодо викликів системи забезпечення якості вищої освіти, боротьби з корупцією у вищій школі, проблем у реформуванні системи підготовки педагогічних кадрів, медичних вищих навчальних закладів і переліку нових спеціальностей та інші.

Слід зазначити, що громадська платформа «Реанімаційний Пакет Реформ» (РПР) представлена представниками Ініціативи з реформування освіти, Ініціативи з реформування молодіжної політики, групою «Наука. Технології. Інновації».

Переглянути зустріч можна на освітньому порталі «Педагогічна прес»: http://pedpresa.ua/159319-onlajn-zustrich-ministra-osvity-i-nauky-ukrayiny-liliyi-grynevych-z-predstavnykamy-gromadskoyi-platformy-rpr.html

Відео https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fm8L5P_1qx0

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

October 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Комісаріат атомної та відновлювальних ен…

30-01-2015 Anna - avatar Anna

Комісаріат атомної та відновлювальних енергій Французької Республіки оголошує конкурс на участь у програмі «Євроталанти»

«Євроталанти» або ж «Enhanced Eurotalents» є міжнародною програмою мобільності докторантів, що фінансується спільно Європейською Комісією та Комісаріатом атомної та відновлювальних енергій Французької Республіки (СЕА). «Enhanced Eurotalents» є реальним шансом для...

Вакцина от ВИЧ/СПИД успешно прошла перву…

07-11-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Единственная в мире профилактическая вакцина от ВИЧ, состоящая из убитого генетически модифицированного вируса, показала стабильный прогресс в 1 фазе клинических испытаний.

МОН пропонує на громадське обговорення п…

13-01-2015 Anna - avatar Anna

МОН пропонує на громадське обговорення проект...

     МОН пропонує на громадське обговорення проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення плану імплементації Директиви 2009/41/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 6 травня 2009 року про використання генетично...