До Дня науки у МОН відзначили вітчизняних науковців

20 травня 2016 року у Міністерстві освіти і науки України відбулось урочисте засідання до Дня науки за участю Міністра освіти і науки Лілії Гриневич, а також Віце-прем’єр-міністра Вячеслава Кириленка, заступника міністра Максима Стріхи, першого заступника голови Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Олександра Співаковського. На заході також були присутні старший віце-президент компанії «Ельзевір» з урядових питань Мішель Колман, керівництво Національної та галузевих академій наук України, представники дипломатичного корпусу, міжнародних організацій та корпорацій, керівники вищих навчальних закладів, наукових установ, провідні науковці.

MONU den nauky

Лілія Гриневич привітала присутніх з Днем науки, який відзначається 21 травня. Міністр зазначила, що наука є тою рушійною силою, яка здатна забезпечити економічний розвиток країни. Одними з пріоритетних завдань є надання науці належного місця, відновлення державної уваги до розвитку власних технологій, розвитку конкурсного фінансування наукових проектів, створення національного фонду досліджень України.

Як наголосила Лілія Гриневич, відповідно до нового Закону «Про наукову і науково-технічну діяльність» буде утворено Національну раду України з питань розвитку науки і технологій – найвищий координаційно-дорадчий орган у сфері формування наукової політики в Україні. Міністр зазначила, що святкування науки у цьому році співпало з початком процедури зовнішнього незалежного аудиту науково-інноваційної системи.

Міністр повідомила, що Урядом засновано Премію Кабінету Міністрів України за розробку та впровадження інноваційних технологій, яка присуджується за особливі досягнення в розробці та впровадженні інноваційних технологій у виробництво і виведення на ринок вітчизняної інноваційної продукції. «Ця Премія є стимулом для українських учених у розробленні та впровадженні інноваційних технологій та є другою за значимістю в країні після Державної премії у галузі науки і техніки», - наголосила Лілія Гриневич.

Лілія Гриневич зауважила, що нею було підписано наказ про оголошення першого в історії МОН конкурсу робіт молодих учених, які працюють в наших вищих навчальних закладах та наукових установах. Склад експертних рад конкурсу сформовано з молодих науковців за поданням Ради молодих учених при Міністерстві, а тематика конкурсу співпадатиме з пріоритетами програми ЄС «Горизонт-2020».

Під час заходу відбулось вручення державних нагород з приводу Дня науки, дипломів Лауреата Премії Кабінету Міністрів України, премії Скопус Евордс Україна, відзнак Міністерства освіти і науки України.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

October 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

У ЖДУ ім. І. Франка відбулася Міжнародна…

20-04-2015 Anna - avatar Anna

Днями в навчально-науковому інституті іноземної філології Житомирського державного університету імені Івана Франка було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію для студентів і молодих науковців «Трансформація мовного образу сучасного фахівця». Концепцією конференції стало досягнення...

Українська ІТ-індустрія має значні персп…

07-07-2016 Олена - avatar Олена

Українська ІТ-індустрія має значні перспективи розвитку – Президент зустрівся з лідерами успішних українських стартапів

Президент України Петро Порошенко зустрівся з лідерами успішних українських стартапів. Учасники зустрічі обговорили перспективи розвитку ринку інформаційних технологій та інновацій і взаємодії ІТ-сектора та держави. Президент позитивно відзначив розвиток стартапів...

У Запорізькому національному університет…

02-04-2015 Anna - avatar Anna

У Запорізькому національному університеті окреслили напрями співпраці із Німецькою службою академічних обмінів

Керівник Інформаційного центру DAAD (Німецька академічна служба обмінів) у Києві Флоріан Кюхлер завітав до Запорізького національного університету, щоб обговорити з адміністрацією ВНЗ питання підтримки двостороннього обміну науковцями в рамках програми...