Президент наголошує на важливості підтримки молодих вчених задля активного розвитку української науки

PoroshenkoПрезидент Петро Порошенко наголошує на важливості підтримки молодих вчених задля активного розвитку та піднесення української науки.

«Вірю, що вітчизняна наука успішно торуватиме шлях до оновлення й гідно відповість на запити суспільства, активно працюватиме над інтеграцією України до європейського інтелектуального і наукового простору», - сказав Глава держави під час зустрічі з вченими напередодні Дня науки.

На думку Петра Порошенка, цьому сприятиме налагодження діалогу українських наукових установ та науковців із європейською та світовою науковою спільнотою.

Президент зазначив, що підготовка молодих вчених не повинна обмежуватися лише наданням технічних знань, вмінь та навичок, необхідних для проведення досліджень. «Підготовка юних талантів має забезпечити усвідомлення своїх прав і обов’язків, визнаних професійних цінностей і стандартів поведінки, що сприятиме свободі наукової творчості та позитивно впливатиме на підвищення ефективності реалізації потенціалу нашого молодого покоління українських вчених. Я пишаюся цим молодим поколінням, я пишаюся їхніми здобутками і впевнений у тому, що це оновлення на сьогоднішній день буде прискорюватись», - сказав Петро Порошенко висловивши сподівання, що видатні вітчизняні науковці, які вже здобули визнання та авторитет, допомагатимуть цій підготовці та розвитку.

Петро Порошенко зазначив, що відповідним розпорядженням призначено гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених на 2016 рік, яким до науково-дослідницької роботи було заохочено 29 нових молодих вчених через механізми державної щорічної премії.

Президент позитивно оцінив участь вчених у вирішення питань, які сьогодні постають перед державою. Зокрема, щодо вирішення питань підвищення обороноздатності країни.

Глава держави привітав присутніх із Днем науки та побажав міцного здоров’я, миру, натхнення і нових звершень в ім’я України. «Впевнений, що те натхнення, яке сьогодні дає нам позитивні зміни в державі, принесе величезну користь як Україні в цілому, так і кожному вченому, зокрема сприятиме появі нових проектів», - сказав Президент.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №197/2016-рп

19 Травня 2016

Про призначення грантів Президента України докторам наук для здійснення наукових досліджень на 2016 рік

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №217/2016

19 Травня 2016

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

3D-принтери навчили друкувати вуглеволок…

03-02-2014 Anna - avatar Anna

3D-принтери навчили друкувати вуглеволокном

      Американська компанія Mark Forged представила 3D-принтер, здатний друкувати об'єкти з вуглецевого волокна - міцного і легкого матеріалу, який використовується, зокрема, в авіабудуванні.        Принтер отримав назву Mark One. Розробники стверджують, що...

Засідання круглого столу «Перспективи ст…

24-07-2015 Anna - avatar Anna

Засідання круглого столу «Перспективи створення вітчизняного трактора на альтернативних видах палива»

23 липня в Національному науковому центрі «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» відбулося засідання круглого столу «Перспективи створення вітчизняного трактора на альтернативних видах палива». В роботі круглого столу взяли участь провідні...

Дайджест новин в сфері науки та інноваці…

18-08-2015 Олена - avatar Олена

Дайджест новин в сфері науки та інновацій за 14.08.-18.08.2015 СКАЧАТИ Дайджест новин у сфері науки та інновацій – це збірник останніх новин у сфері науки та інновацій, які відбулися в Україні та...