Український авіабуд має гарне майбутнє – Президент на зустрічі з колективом конструкторського бюро «Прогрес»

PoroshenkoПрезидент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Запорізької області відвідав Державне підприємство «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» імені академіка О.Г.Івченка», де взяв участь у запуску нового випробувального стенду з двигуном АІ-450.

Глава держави оглянув підприємство та ознайомився з виробництвом, зокрема зі зразками різних типів двигунів.

Президент привітав авіабудівельників з тим, що Україна увійшла в п’ятірку країн, які мають повний цикл створення власних літаків.

«Люди, спеціалісти – найбільший капітал цього підприємства, його гордість і слава», - звернувся Президент до працівників підприємства, зауваживши, що саме завдяки їх праці Україна заслужено вважається однією з небагатьох країн світу, здатних випускати сучасну авіаційну техніку.

«Підприємство не стоїть на місці, впроваджує передові технології, демонструє позитивні фінансово-економічні результати і з упевненістю дивиться в майбутнє», - додав Петро Порошенко.

Глава держави відзначив успішну роботу Державного концерну «Укроборонпром» щодо заміни комплектуючих, які раніше постачалися з Російської Федерації: «Ми розробили систему імпортозаміщення і наші вчені-конструктори виконали це завдання».

Президент також зазначив, що за останній період обсяги виробництва на підприємствах «Укроборонпрому» зросли втричі, а це означає, що десятки тисяч людей забезпечені роботою, збережено існуючі та створено нові робочі місця. Так само і запорізьке МКБ «Прогрес» не загубило жодного конструктора.

Петро Порошенко наголосив, що надаватиме повну підтримку для виведення на нові ринки збуту українських авіабудівників. «Український авіабуд має гарне майбутнє», - сказав Президент, додавши, що українська продукція нещодавно вийшла на ринки Саудівської Аравії, Індії.

Петро Порошенко також висловив вдячність працівникам підприємства, які захищали Батьківщину на Донбасі, адже за два роки 29 працівників бюро стали учасниками бойових дій і захищали країну від російської агресії.

«Вони гідно виконали свій обов’язок, виявили найвищі моральні якості, особисту мужність і патріотизм, чим заслужили визнання і вдячність всієї країни. А сьогодні – продовжують робити свій внесок у зміцнення обороноздатності країни на трудовому рубежі. Від імені держави щиро дякую їм за це», - сказав Президент.

ДП «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» імені академіка О.Г.Івченка» створено у 1945 році. Науково-виробничий комплекс працює з використанням новітніх технологій. Авіадвигуни, розроблені на підприємстві, застосовуються на 57 типах літальних апаратів в Україні і 109 країнах світу.

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

IBM приблизилась к созданию инновационны…

29-10-2012 Олена - avatar Олена

 Опубликовано 30 октября, 2012 - 00:00 Ученые из IBM заявили о совершении прорыва в области производства полупроводников. Как говорится в пресс-релизе, инженерам компании впервые удалось уместить на поверхности одной кремниевой пластине...

журнал НАУКА СЬОГОДНІ №9-10 (2013)

15-03-2013 Олена - avatar Олена

журнал НАУКА СЬОГОДНІ №9-10 (2013)

журнал НАУКА СЬОГОДНІ №9-10 (2013) СКАЧАТИ Видання «Наука сьогодні». Періодичність: двічі на місяць. Метою журналу є забезпечення оперативною інформацією про події, здобутки, досягнення у сфері фундаментальних і прикладних наук, високих технологій як...

У Харкові відбулася Міжнародна конференц…

19-11-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

19 листопада 15 -16 листопада 2012 року в м. Харків на базі Національної академії правових наук України відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання інтелектуальної власності та інноваційного розвитку», учасниками якої...