Індія зацікавлена в технологіях, які створюють українські науковці

ukr-indiaПро це розповів Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індія в Україні Манодж Кумар Бхарті, який відвідав Запорізький національний університет 5 квітня 2016 року. Під час свого візиту до ЗНУ почесний гість зустрівся з адміністрацією вишу, обговоривши можливі напрями співпраці, а також прочитав студентам лекцію на тему: «Індія вчора, сьогодні, завтра».

Про структуру Запорізького національного університету, його навчальний процес та досягнення поважному гостю розповів ректор ЗНУ Микола Фролов. Зокрема, він згадав про програму енергозбереження, яка стала прикладом для наслідування в усьому запорізькому регіоні.

Манодж Кумар Бхарті зазначив, що спорт – один із можливих напрямів співпраці між профільними установами Індії та ЗНУ, зокрема наші фахівці можуть виступати тренерами індійських спортсменів. Іншим напрямом партнерства можуть бути академічні обміни та стажування. Посол запропонував студентам і викладачам ЗНУ взяти участь у програмі стажувань від уряду Індії «ITEC», яка має кілька десятків різних напрямів та передбачає перебування в цій країні від 2-х до 16-ти тижнів. Для участі в програмі варто заповнити аплікаційну форму на сайті http://itec.mea.gov.in.

Лекцію для англомовних студентів Запорізького національного університету пан Манодж Кумар Бхарті присвятив історії розвитку та сьогодення однієї з найдавніших цивілізацій світу. «Індія настільки розмаїта, що ви здивуєтесь, коли познайомитеся з нею ближче», – сказав він.

Особливу увагу Посол приділив філософії та розвитку системи знань Давньої Індії. Він розповів про ведичні знання, які передавалися в усній формі та містили інформацію про всі галузі людської життєдіяльності. Гість продекламував рядки з ведичних джерел, у яких представлені розрахунки числа π, а також продемонстрував стародавній метод множення багатозначних чисел, чим заінтригував присутню в залі молодь.

Також Манодж Кумар Бхарті повідомив, що Індія зацікавлена в сучасних українських інноваційних технологіях. «Коли я був у Львові і побачив електробус, який виготовили на заводі «Електротранс», то подумав, що нам також потрібний такий транспорт», – сказав він.

За інформацією ЗНУ

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

журнал НАУКА СЬОГОДНІ №41-42 (2013)

19-11-2013 Олена - avatar Олена

журнал НАУКА СЬОГОДНІ №41-42 (2013)

журнал НАУКА СЬОГОДНІ №41-42 (2013) СКАЧАТИ Видання «Наука сьогодні». Періодичність: двічі на місяць. Метою журналу є забезпечення оперативною інформацією про події, здобутки, досягнення у сфері фундаментальних і прикладних наук, високих технологій як...

Смог із повітря можна вловлювати і перет…

20-10-2015 Олена - avatar Олена

Смог із повітря можна вловлювати і перетворювати на чорнило для принтерів

Як відомо, забруднення повітря загрожує здоров'ю людини. Тому вчені постійно перебувають у пошуку нових методів раціонального застосування вуглецю, навіть перетворюють смог на прикраси. Випускник Массачусетського технологічного інституту (Massachusetts Institute of...

Володимир Семиноженко привітав викладачі…

21-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко взяв участь в урочистостях з нагоди святкування 55-ї річниці з Дня створення Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.