Президент відвідав Національний музей сучасних наукових досягнень та інновацій Японії «Мірайкан»

 

ukr-japПрезидент відвідав Національний музей сучасних наукових досягнень та інновацій Японії «Мірайкан», де Главі Української держави були продемонстровані останні досягнення японської науки і техніки.

Серед найцікавішого - демонстрація можливостей людиноподібного робота ASIMO, космічний модуль та кліматичний моніторинг Землі в режимі реального часу за даними метеосупутників, інші розробки та інновації.

Національний музей сучасних наукових досягнень та інновацій Японії «Мірайкан» розташований на штучному острові Одайба, який знаходиться в Токійській затоці.

Назва музею, який був відкритий у липні 2001 р., у перекладі з японської означає «Палац майбутнього». В музеї представлені передові технології та останні досягнення в різних сферах науки, робототехніці, віртуальній реальності, медицині, космічній промисловості тощо.

У залах музею щодня проводяться семінари, лекції або практичні заняття за участі всесвітньо відомих вчених та винахідників, у тому числі Нобелівських лауреатів.

На моніторах, розташованих біля кожного експонату, виводиться інформація з бібліотеки музею, в якій в електронному вигляді зберігається величезний обсяг матеріалів.

У музеї знаходиться велика кількість експозицій на космічну тематику, зокрема, щодо будови всесвіту, процесів, що відбуваються у космосі. У режимі он-лайн можна побачити Землю з висоти штучного супутника землі.

На другому поверсі музею розташовані лабораторії, де відвідувачі можуть взяти участь у практичних дослідницьких заняттях або відчути себе очевидцем природних катаклізмів, наприклад, землетрусу та цунамі.

********************************************

Президент України Петро Порошенко відвідав теплову електростанцію "Isogo", яка знаходиться в японському місті Йокогама та є найефективнішою та найекологічнішого теплоелектростанцією у світі.

Електростанція є однією з перших у світі теплових електростанцій, котра використовує ефективні технології для очищення викидів в атмосферу. На сьогоднішній день, "Isogo" є світовим лідером за критерієм екологічності – викиди оксиду вуглецю та сірки доведені практично до нуля.

Під час зустрічі з керівництвом компанії Президент запросив японських фахівців до України для обміну досвідом та впровадження подібних технологій в нашій країні.

"Ми плануємо модернізувати наші теплоелектростанції для того, щоб позбутися залежності від постачання російського вугілля і газу, постачати його з інших ринків", - сказав Глава держави під час відвідання станції.

На переконання Президента, українсько-японське співробітництво у галузі енергозбереження є найперспективнішим, а досвід японських компаній - дуже цінним.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

October 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Міжнародна конференція з нетрадиційних д…

29-11-2013 Anna - avatar Anna

Міжнародна конференція з нетрадиційних джерел вуглеводнів в Україні

28 листопада 2013 року відбулась урочиста церемонія відкриття Міжнародної науково-практичної конференції «Нетрадиційні джерела вуглеводнів в Україні: пошуки, розвідка, перспективи», яка проходить на Геологічному факультеті Київського національного університету ім. Т. Шевченка....

Верховна Рада України ухвалила Закон «Пр…

26-11-2015 Олена - avatar Олена

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про наукову і науково-технічну діяльність»

Закон визначає правові, організаційні та фінансові засади функціонування і розвитку у сфері наукової і науково-технічної діяльності, створює умови для провадження наукової і науково-технічної діяльності, задоволення потреб суспільства і держави у...

Поновлювані джерела енергетики Німеччини…

22-02-2012 Олена - avatar Олена

Німецька RWE Innogy має намір протягом чотирьох років інвестувати у проекти зі створення поновлюваних джерел енергетики п'ять мільярдів євро, сімдесят відсотків цієї суми керівництво компанії розраховує вкласти в розвиток вітроенергетики...