Засідання бюро Президії НААН: Механізм реалізації Програми інноваційно-інвестиційного розвитку НААН 2016-2020 рр.

NAANОсновою успішного розвитку аграрного сектору економіки України є розбудова та розвиток інноваційної платформи агропромислового виробництва, створення затребуваних вітчизняним виробництвом конкурентоспроможних науково-технічних розробок та їх впровадження у вигляді інновацій через ринкові механізми.

15 березня 2016 року відбулось засідання бюро Президії НААН під головуванням президента НААН Ярослава Гадзала, на якому розглядалось питання про механізм реалізації Програми інноваційно-інвестиційного розвитку НААН на 2016-2020 рр.

У засіданні взяли участь ректор НТУУ «Київський політехнічний інститут», президент Наукового парку «Київська політехніка» Михайло Згуровський, генеральний директор Наукового парку «Київська політехніка» Володимир Гнат, ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслав Ніколаєнко, радник голови Київської ОДА Ігор Трушенко тощо.

В умовах обмеженого державного фінансування, недостатньої ефективності експериментально-виробничої бази головним пріоритетом підвищення ефективності аграрної науки є створення дієвої системи трансферу інновацій, розповсюдження сучасних технологій виробництва і переробки сільськогосподарської продукції, методів і способів організації менеджменту в аграрному підприємництві, створення умов для залучення інвестицій в наукоємну сферу АПК. На комплексне вирішення цих проблем спрямована Програма інноваційно-інвестиційного розвитку НААН на ринкових засадах на 2016-2020 рр., яка схвалена Президією НААН 24 лютого 2016 року.

Модель ґрунтується на ефективній державній інноваційній політиці, галузевій структурі науково-методологічних центрів за пріоритетними напрямами АПК, територіальній трансферній інфраструктурі, які забезпечують зв’язок науки з виробництвом, і кооперованому довгостроковому партнерстві науки з економічно активними сегментами АПК України.

Програма відповідає стратегічним напрямам Програми сталого розвитку «Україна-2020» Президента України та програми дій Кабінету Міністрів України щодо забезпечення розвитку науки та науково-технічної сфери держави.

За матеріалами НААН України

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

October 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Юные украинские ученые впервые вышли в ф…

11-06-2012 Светлана - avatar Светлана

Google объявила имена 15 финалистов второго конкурса научных проектов среди молодежи Google Science Fair. В число 15 самых выдающихся, по мнению авторитетного жюри, научных работ впервые вошли представители Украины —...

ЄБРР дав на біотеплоелектростанцію в Укр…

14-10-2013 Anna - avatar Anna

EIG Engineering отримала кредит на суму 15,5 мільйони євро від ЄБРР на найпотужнішу біоенергетичну теплоелектростанцію в Україні. Про це повідомили у середу на спільному прес-брифінгу представники ЄБРР і EIG Engineering, передає...

Член-кореспондент НАН України Роман Кушн…

07-02-2014 Anna - avatar Anna

Інституту прикладних проблем механіки і математики (ІППММ) ім. Я. С. Підстригача НАН України - провідній науково-дослідній установі західного регіону України в галузі математики, математичних проблем механіки та математичного моделювання –...