Польсько-українська співпраця Рад молодих вчених

ukr-pol

Рада молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України підписала рамкову Декларацію про співпрацю з Радою молодих вчених при Міністерстві науки та вищої освіти Республіки Польща з метою підтримки сталого й динамічного розвитку молодих вчених Польщі та України.

Голова Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України Юрій Кращенко і голова Ради молодих вчених при Міністерстві науки та вищої освіти Республіки Польща Емануель Кульчицький обговорили питання співпраці та перспективи спільної діяльності між молодими науковцями Польщі та України, а також між радами.

Голова Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України та голова Ради молодих вчених при Міністерстві науки та вищої освіти Республіки Польща задекларували готовність співпрацювати у питаннях ідентифікації та ліквідації бар'єрів у сфері професійного розвитку молодих учених обох країн та сприяти посиленню польсько-українського академічного партнерства.

Ради молодих вчених України та Польщі – це консультативно-дорадчі органи при профільних Міністерствах, які беруть участь у формуванні пропозицій до національного законодавства у сфері вищої освіти і науки, у відстоюванні прав та лобіюванні інтересів молодих науковців.

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

March 2025
Mo Tu We Th Fr Sa Su
24 25 26 27 28 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Україна та Японія розвиватимуть співробі…

25-07-2013 Anna - avatar Anna

23 липня 2013 року в приміщенні Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася зустріч з лауреатом Нобелівської премії з хімії 2001 року, Президентом Інституту Рікен (Японія) паном Рьоджі Нойорі.

До Дня винахідника і раціоналізатора

26-09-2013 ojybiva - avatar ojybiva

До Дня винахідника і раціоналізатора

19 вересня 2013 року в Салоні винаходів та нових технологій Хмельницького ЦНІІ відбулосяся засідання круглого столу   „Актуальні проблеми винахідницької діяльності в Подільському регіоні” та виставка. Фотосесія круглого столу http://www.cntei.com/arxiv/2013/krstil.php

США запустили на орбіту військовий супут…

18-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

США запустили на орбіту військовий супутник зв'язку нового покоління AEHF (Advanced Extremely High Frequency).