Спільний конкурс Національної академії наук України та Словацької академії наук 2020-2022рр

Національна академія наук (НАН) України та Словацька академія наук (САН) на підставі укладеної між ними Угоди оголошують конкурс українсько-словацьких проектів на 2020–2022 рр.

Умови конкурсу

До конкурсу з української сторони допускаються проектні пропозиції вчених, які працюють в установах НАН України та партнерами яких є науковці САН.

Узгоджені заявки подаються: українськими співкерівниками проектів – до НАН України українською та англійською мовами; словацькими співкерівниками проектів – до САН.

Форма подання заявок додається.

До участі у конкурсі не допускаються:

– проектні пропозиції, подані на конкурс після закінчення визначеного терміну конкурсу;

– проектні пропозиції, оформлені не за правилами;

– неузгоджені проектні пропозиції;

– проектні пропозиції, подані на розгляд тільки одній Стороні.

Допущені до конкурсу заявки проходять паралельно експертну оцінку. Кожна зі Сторін здійснює незалежну оцінку пропозицій на національному рівні відповідно до своїх внутрішніх правил. Ухвалення спільного рішення щодо остаточного відбору проектних пропозицій здійснюється на основі результатів оцінки на національному рівні. Максимальна кількість схвалених проектів – 10. Рішення про підтримку відібраних проектних пропозицій затверджується розпорядженням Президії НАН України.

Результати конкурсу буде підбито в грудні 2019 року. Затверджений перелік українсько-словацьких проектів мобільності, які реалізовуватимуться в рамках Протоколу про наукове співробітництво між Національною академію наук України і Словацькою академією наук у зазначений період, буде опубліковано на веб-сайті НАН України  (http://www.nas.gov.ua).

Фінансування проектів здійснюється кожною установою-партнером окремо в рамках бюджетних програм установ.

Обмін ученими для проведення дослідницької роботи в рамках затверджених проектів здійснюється за встановленою квотою обміну. Максимальна квота обміну становить 14 днів на рік для кожної дослідницької групи. Невикористана її частина не переноситься на наступний рік.

Фінансові умови наукового обміну:

•        Сторона, що направляє, покриває витрати на проїзд своїх фахівців в іншу країну і назад, сплачує добові згідно зі внутрішніми фінансовими законами своєї країни;

•        Сторона, що приймає, покриває витрати із забезпечення науковців житлом.

Термін подання заявок закінчується 30 вересня 2019 р.

Заявки для участі в конкурсі з української сторони, підготовлені відповідно до встановлених НАН України форм, слід направляти разом із супровідним листом на ім’я начальника Відділу міжнародних зв’язків НАН України Мирончука Анатолія Святославовича за адресою:

01601 МСП, Україна, Київ 30,

вул. Володимирська, 54,

Президія Національної академії наук України,

Відділ міжнародних зв’язків НАН України.

Наявність електронних версій обов’язкова (надсилати у форматі doc на адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Довідки за телефоном: (044) 234-37-28 (Ганна Григорівна Петрушенко)

Контактна особа в САН:

František Fundárek, PhD.

Programmer Officer

Department of International Cooperation

Slovak Academy of Sciences

Phone: ++421 2 5751 0138

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оголошується конкурс на здобуття Золотої медалі імені В.І.Вернадського Національної академії наук України у 2016 році

NAN 3З метою відзначення вчених за видатні досягнення в галузі природничих, технічних та соціогуманітарних наук, на честь першого президента Української академії наук – видатного вченого, академіка Володимира Івановича Вернадського, а також з нагоди 85-річчя створення Академії Національною академією наук України було засновано Золоту медаль імені В.І.Вернадського.

Щорічно до дня народження академіка В.І.Вернадського (12 березня) присуджуються дві золоті медалі – одна вітчизняному і одна зарубіжному вченому.

Оголошується конкурс на здобуття премій імені видатних учених України у 2016 році

NAN 3З метою відзначення вчених, які опублікували найкращі наукові праці, здійснили винаходи і відкриття, що мають важливе значення для розвитку науки і економіки України, Національна академія наук України присуджує премії імені видатних учених України.

На конкурс не приймаються роботи, які були удостоєні Державної премії України, іменних премій Російської АН, НАН України і галузевих академій країн СНД або спеціальних премій інших відомств, що присуджуються за конкурсами.

Не приймаються на конкурс і збірники наукових праць більш ніж трьох авторів.

Оголошується конкурс на здобуття премій для студентів вищих навчальних закладів і молодих учених, що присуджуються Національною академією наук України у 2016 році

NAN 3За роботи в галузі природничих, технічних і соціогуманітарних наук Президія НАН України щороку (в лютому) присуджує чотирнадцять премій для молодих учених і чотирнадцять премій для студентів вищих навчальних закладів. Премії присуджуються окремим авторам або колективу авторів за кращі наукові роботи, а також за серії наукових робіт з єдиної тематики, за відкриття та винаходи. Колектив, висунутий на присудження премії, повинен включати лише основних авторів, чий внесок був найвагомішим, і складатися не більш як з трьох осіб. Особам, удостоєним премій, на загальних зборах відповідного відділення Національної академії наук України вручаються дипломи встановленого зразка.

Продовжено конкурс спільних українсько-французьких науково-дослідних проектів на період 2017-2018 років

YvagaПротягом 15-30 червня 2016 року продовжено конкурс спільних українсько-французьких науково-дослідних проектів для реалізації у 20172018 рр.

Конкурс є відкритим для будь-яких лабораторій чи науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ та підприємств обох країн.

До участі у конкурсі приймаються проекти за такими пріоритетними напрямками:

1) дослідження з найбільш важливих проблем розвитку науково-технічного, соціально-економічного, суспільно-політичного, людського потенціалу для забезпечення конкурентоспроможності України у світі та сталого розвитку суспільства і держави;

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

December 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Прес-конференція з питань фінансування н…

05-10-2015 Олена - avatar Олена

Прес-конференція з питань фінансування наукових проектів та оцінювання діяльності наукових установ

1 жовтня 2015 року в рамках міжнародної науково-практичної конференції «GRANT-2015» відбулася прес-конференція за участі віце-президента Національної академії наук України академіка НАН України Анатолія Глібовича Загороднього, заступника міністра освіти і науки...

Зустріч провідних науковців з Президенто…

18-06-2015 Anna - avatar Anna

Зустріч провідних науковців з Президентом України

Сьогодні, 18 червня 2015 року відбулася зустріч провідних науковців з Президентом України П.Порошенком. На зустрічі були присутні президент Національної академії наук України академік Б.Є. Патон, перші віце-президенти НАН України академіки...

Первый в мире биоробот представлен 18 ок…

19-10-2013 director - avatar director

18 октября 2013г. В столице США, В Смитсоновском музее авиации и космонавтики состоялась презентация модели, созданной лондонской компанией Robot Co, призванной продемонстрировать прорыв в биостроительстве и создании искусственных органов.