Конкурс «Іntel-Техно Україна»

KonkursЗ метою виявлення та підтримки обдарованої в різноманітних сферах науки й техніки учнівської молоді, інтеграції в міжнародний освітній простір, представництво корпорації Intel в Україні, афельований організатор конкурсу Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки оголошують про проведення одного з 2-х національних етапів Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF-2015: Всеукраїнського конкурсу «Intel-Техно Україна».

Всеукраїнський конкурс «Intel-Техно Україна» у 2014/2015 навчальному році проводиться в рамках Міжнародної освітньої програми Intel ISEF, а також в рамках Всеукраїнського Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge».

Конкурс «Intel-Техно Україна» проводиться за категоріями: математичні науки; фізика та астрономія; комп’ютерні науки; інженерія (електротехніка, електроніка, системи керування, механіка, робототехніка, матеріалознавство, біоінженерія, хімічна інженерія, промислова інженерія, аерокосмічні системи, розробка двигунів, екологічна інженерія); енергетика (альтернативні джерела енергії, нові джерела енергії, відновлювальна енергетика, трансфер енергетичних ресурсів та інші).

До участі в Конкурсі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, а також учні (вихованці) професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів України, яким станом на 1 травня 2015 року не виповниться 20 років. Наукові проекти, подані на конкурси, мають бути виконані учасниками протягом 2013-2014 років індивідуально або у складі команди (2 дослідники, які працювали над спільною темою проекту).

У рамках конкурсів організатори проведуть для керівників наукових проектів та вчителів Освітню академію Intel ISEF «Наука в школі», присвячену обговоренню актуальних проблем організації, ведення і залучення до науково-дослідницької діяльності учнівської молоді України та світу.

Умови участі у Всеукраїнському конкурсі “Intel-Техно Україна” у 2014/2015 навчальному році – на сайті: http://isef.pti.kpi.ua; загальна інформація – http://isef.in.ua.

Довідник для школярів-науковців, умови участі в Міжнародному конкурсі та вимоги до оформлення проектів – на сайті https://student.societyforscience.org/forms.

За детальною інформацією щодо конкурсу «Intel-Техно Україна» у 2014/2015 навчальному році звертатися до координатора Конкурсу Попової Вікторії Едуардівни: тел. (050)982-31-43, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Контактна особа від Intel: координатор Intel ISEF в Україні та СНД – Оленєв Олександр Михайлович; тел.: (050)225-13-72; е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Умови конкурсу «Іntel-Техно Україна» у 2014/2015 навчальному році

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

April 2025
Mo Tu We Th Fr Sa Su
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Зустріч Президента НАМН з інвесторами з …

28-03-2016 Олена - avatar Олена

Зустріч Президента НАМН з інвесторами з КНР

28 березня 2016 р. Президент НАМН академік В.І.Цимбалюк зустрівся з представниками бізнес кіл Китайської народної республіки для обговорення можливостей втілення інвестиційного проекту з лікування захворювань із застосуванням сучасних біотехнологій, а...

Гранти мають бути доступними для наукови…

05-10-2015 Олена - avatar Олена

Гранти мають бути доступними для наукових установ

1 жовтня 2015 року у Міністерстві освіти і науки України за участю заступника Міністра Максима Стріхи, голови Державного фонду фундаментальних досліджень Валерія Кухара, віце-президента Національної академії наук України Анатолія Загороднього...

Сонячна енергетика: сьогодні і завтра

01-08-2015 Anna - avatar Anna

Сонячна енергетика: сьогодні і завтра

    Починаючи з нафтової кризи 1970-х років, суспільство почало замислюватися про пошук альтернативи традиційній вуглеводневої енергетиці. Потенціал сонячної енергії, як найбільший і доступний для людства, завжди приковував увагу наукового співтовариства.   ...