Конкурс Федерального міністерства освіти і наукових досліджень Німеччини (BMBF)

Наша планета зіткнулася зі стрімким виснаженням природних ресурсів, зростаючим забрудненням навколишнього середовища і суттєвими змінами в атмосфері Землі. Будучи лідером за кількістю досліджень у сфері сталого розвитку, Німеччина твердо переконана, що міжнародне співробітництво допоможе впоратися з цими глобальними проблемами. Особливо ми цінуємо творчий і новаторський підхід, властивий молодим ученим.

Тому Федеральне міністерство освіти і наукових досліджень Німеччини (BMBF) вп'яте проводить престижний конкурс "Green Talents - International Forum for High Potentials in Sustainable Development". За підсумками щорічного конкурсу, що проходить під патронатом міністра освіти і наукових досліджень професора Йоханни Ванко, присуджуються нагороди 25 найбільш видатним фахівцям з різних країн світу. Переможці, що представляють різні галузі дослідження, нагороджуються за оригінальні рішення, що сприяють сталому розвитку.

Журі, до складу якого входять високопоставлені німецькі фахівці, відбирає "Green Talents". Вони отримають запрошення на двотижневий науковий форум, який проходитиме в різних містах Німеччини восени 2013 року. У рамках форуму переможці зможуть не тільки відвідати місця, в яких активно реалізується концепція сталого розвитку, але й обмінятися думками з молодими фахівцями та досвідченими науковцями. Крім того, лауреати отримають можливість зустрітися з фахівцями за своїм вибором і обговорити з ними свої проекти у формі індивідуальної бесіди.

На наступний рік після проведення форуму переможців запросять ще раз відвідати Німеччину в рамках додаткового наукового стажування строком до трьох місяців при інституті або компанії за їх вибором.

Разом з лауреатами попередніх років з 30 країн світу "Green Talents" формують унікальне співтовариство видатних молодих дослідників, визнаних експертів і кращих наукових фахівців.

Контактна інформація:

Міжнародне бюро при Агентстві управління проектами Німецького центру авіації та космонавтики (DLR)

Тел.:+49 (0) 228 3821 1493

Ел. пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

June 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Вчені застосували можливості сучасних на…

11-01-2016 Олена - avatar Олена

Вчені застосували можливості сучасних нанотехнологій для боротьби з утворенням біоплівок

Група вчених з університету Нового Південного Уельсу (University of New South Wales, UNSW), Австралія, придумали новий метод, що дозволяє «розібратися» з біоплівками, що формуються з хвороботворних мікроорганізмів у разі хронічних...

Засідання Ради молодих вчених при Держін…

31-10-2013 Anna - avatar Anna

     1 листопада 2013 року об 11:00 у приміщенні Держінформнауки (бульвар Тараса Шевченка, 16, кімн. 312) відбудеться засідання Ради молодих учених при Держінформнауки.

Міжнародна конференція молодих математик…

12-06-2015 Anna - avatar Anna

Міжнародна конференція молодих математиків

4-6 червня 2015 року в Інституті математики НАН України відбулася Міжнародна конференція молодих математиків, яка зібрала близько двохсот учасників з України, Польщі, Чехії, Бразилії та Кіпру. Без перебільшення можна сказати,...