Конкурс спільних українсько-словацьких науково-технічних проектів на період 2014-2015 років

 

На виконання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Словацької Республіки про науково-технологічне співробітництво від 2 грудня 2002 р. Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України і Міністерство освіти, науки, досліджень і спорту Словацької Республіки оголошують конкурс спільних українсько-словацьких проектів із таких пріоритетних напрямів:

- Інформаційні та комунікаційні технології

- Нові матеріали і технології, нанотехнології

- Енергетика та енергоефективність

- Охорона навколишнього середовища

- Біомедицина, біотехнології

Конкурс відкритий для наукових лабораторій, науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ і підприємств обох країн.

Документи приймаються з 3 травня по 3 липня 2013 року.

Критерії відбору спільних пропозицій

Основними критеріями відбору спільних пропозицій є:

­                  наявність листа, договору або протоколу намірів про доцільність спільного виконання проекту з конкретними словацькими та українським партнерами;

­                  наукова й виробнича цінність, очікувана від виконання проекту;

­                  перспектива співробітництва;

­                  участь докторів наук і молодих учених.

Інтелектуальна власність

Науковці обох країн, зокрема керівники проектів, повинні вжити всіх необхідних заходів для захисту науково-технічних і промислових цінностей, які їм належать, а також прав інтелектуальної власності. Головна увага буде приділятися тому, щоб у рамках співробітництва, не відбулося незапланованої передачі національних технологій іншим країнам.

Фінансування

Фінансування проекту виділяється на два роки (щороку окремо). Рішення про продовження фінансування на другий рік приймається після розгляду звіту за попередній етап роботи.

Сторона, що направляє вченого, оплачує транспортні витрати, пов'язані з проїздом свого вченого в країну партнера, вартість проживання в готелі, добові, медичну страховку.

Основні документи й строки подання заявок на конкурс:

-        заповнена форма заявки на участь у конкурсі (у паперовому вигляді на адресу Агентства та у електронному вигляді на адресу електронної пошти відповідальної особи у Агентстві);

-      лист від організації-співвиконавця спільного проекту;

-        акт експертизи на відкриту публікацію результатів досліджень по темі проекту;

-      анотація проекту;

-      супроводжувальний лист.

Розглядатися будуть лише ті документи, які відправлені не пізніше останнього дня конкурсу (по даті на поштовому штемпелі) на адресу Державного агентства з питань науки, інновацій, інформатизації України а також зареєстровані у канцелярії Агентства.

Форма заявки на участь у конкурсі розміщена на веб-сторінці: www.dknii.gov.ua.

Кандидатам на участь у Програмі з української сторони варто переконатися у тому, що їхні словацькі партнери подали відповідну заявку до Міністерства освіти, науки, досліджень і спорту Словацької Республіки.

Після 3 липня 2013 року матеріали розглядаються державними експертизами обох країн і після попереднього узгодження переліку проектів відповідальними секретарями національних частин двосторонньої Комісії з питань науки та технологій, у робочому порядку затверджуються керівниками національних частин Робочої групи. Після завершення всіх процедур оголошуються результати конкурсного відбору в обох країнах.

В межах виділеного бюджетного фінансування Сторін з виконавцями щорічно укладаються договори на виконання конкретних проектів з фінансуванням національної частини проекту цього року .

Після закінчення виконання проекту Замовникові (установа, з якою Виконавець уклав договір) подаються науковий і фінансовий звіти. У наукових звітах повинні бути викладені результати наукових досліджень, акти впровадження й рекомендації прикладного характеру, а також можливі перспективи від широкого впровадження наукових розробок.


Контактна установа в Україні:

Державне агентство з питань науки,

інновацій та інформатизації України

Відповідальна особа :

Космач Наталія Олегівна

Управління міжнародного співробітництва

та аналітичного забезпечення

01601, м. Київ

бульв.Т.Шевченко, 16

Тел: 287-82-15

E-maіl: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.dknii.gov.ua

Контактна установа в Словацькій Республіці

Міністерство освіти, науки, досліджень

і спорту Словацької Республіки

 

Відповідальна особа:

Зюзана Хлавачікова

Департамент міжнародного співробітництва

в галузі наукових досліджень і розвитку

Відділ науки та технологій

813 30, м.Братислава

вул. Стромова, 1

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.minedu.sk

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

November 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Відбулася друга частина засідання Україн…

10-02-2016 Олена - avatar Олена

Відбулася друга частина засідання Українсько-польської робочої групи з питань використання космічного простору

9-10 лютого 2016 року у м. Дніпропетровську відбулась друга частина засідання Українсько-польської робочої групи з питань використання космічного простору. В рамках зустрічі також пройшло засідання спільної підгрупи з питань співробітництва...

Российские ученые намерены возобновить п…

04-12-2012 Светлана - avatar Светлана

Ученые из Института космических исследований (ИКИ) РАН в России надеются на возобновление в скором времени программы "Фобос-Грунт". Об этом на днях журналистам заявил Лев Зеленый, глава института.

Вінницькі винахідники розробили і успішн…

10-12-2015 Олена - avatar Олена

Вінницькі винахідники розробили і успішно використовують унікальну установку, яка спалює 15 видів твердих побутових відходів

Вінницькі винахідники запускають у виробництво унікальну установку «Буран» для спалювання твердих побутових відходів. Наразі у Вінниці вже створено декілька повністю готових для використання зразків, передає ВінТера. Винахід, якому досі не має...