Конкурс спільних українсько-словацьких науково-технічних проектів на період 2014-2015 років

 

На виконання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Словацької Республіки про науково-технологічне співробітництво від 2 грудня 2002 р. Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України і Міністерство освіти, науки, досліджень і спорту Словацької Республіки оголошують конкурс спільних українсько-словацьких проектів із таких пріоритетних напрямів:

- Інформаційні та комунікаційні технології

- Нові матеріали і технології, нанотехнології

- Енергетика та енергоефективність

- Охорона навколишнього середовища

- Біомедицина, біотехнології

Конкурс відкритий для наукових лабораторій, науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ і підприємств обох країн.

Документи приймаються з 3 травня по 3 липня 2013 року.

Критерії відбору спільних пропозицій

Основними критеріями відбору спільних пропозицій є:

­                  наявність листа, договору або протоколу намірів про доцільність спільного виконання проекту з конкретними словацькими та українським партнерами;

­                  наукова й виробнича цінність, очікувана від виконання проекту;

­                  перспектива співробітництва;

­                  участь докторів наук і молодих учених.

Інтелектуальна власність

Науковці обох країн, зокрема керівники проектів, повинні вжити всіх необхідних заходів для захисту науково-технічних і промислових цінностей, які їм належать, а також прав інтелектуальної власності. Головна увага буде приділятися тому, щоб у рамках співробітництва, не відбулося незапланованої передачі національних технологій іншим країнам.

Фінансування

Фінансування проекту виділяється на два роки (щороку окремо). Рішення про продовження фінансування на другий рік приймається після розгляду звіту за попередній етап роботи.

Сторона, що направляє вченого, оплачує транспортні витрати, пов'язані з проїздом свого вченого в країну партнера, вартість проживання в готелі, добові, медичну страховку.

Основні документи й строки подання заявок на конкурс:

-        заповнена форма заявки на участь у конкурсі (у паперовому вигляді на адресу Агентства та у електронному вигляді на адресу електронної пошти відповідальної особи у Агентстві);

-      лист від організації-співвиконавця спільного проекту;

-        акт експертизи на відкриту публікацію результатів досліджень по темі проекту;

-      анотація проекту;

-      супроводжувальний лист.

Розглядатися будуть лише ті документи, які відправлені не пізніше останнього дня конкурсу (по даті на поштовому штемпелі) на адресу Державного агентства з питань науки, інновацій, інформатизації України а також зареєстровані у канцелярії Агентства.

Форма заявки на участь у конкурсі розміщена на веб-сторінці: www.dknii.gov.ua.

Кандидатам на участь у Програмі з української сторони варто переконатися у тому, що їхні словацькі партнери подали відповідну заявку до Міністерства освіти, науки, досліджень і спорту Словацької Республіки.

Після 3 липня 2013 року матеріали розглядаються державними експертизами обох країн і після попереднього узгодження переліку проектів відповідальними секретарями національних частин двосторонньої Комісії з питань науки та технологій, у робочому порядку затверджуються керівниками національних частин Робочої групи. Після завершення всіх процедур оголошуються результати конкурсного відбору в обох країнах.

В межах виділеного бюджетного фінансування Сторін з виконавцями щорічно укладаються договори на виконання конкретних проектів з фінансуванням національної частини проекту цього року .

Після закінчення виконання проекту Замовникові (установа, з якою Виконавець уклав договір) подаються науковий і фінансовий звіти. У наукових звітах повинні бути викладені результати наукових досліджень, акти впровадження й рекомендації прикладного характеру, а також можливі перспективи від широкого впровадження наукових розробок.


Контактна установа в Україні:

Державне агентство з питань науки,

інновацій та інформатизації України

Відповідальна особа :

Космач Наталія Олегівна

Управління міжнародного співробітництва

та аналітичного забезпечення

01601, м. Київ

бульв.Т.Шевченко, 16

Тел: 287-82-15

E-maіl: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.dknii.gov.ua

Контактна установа в Словацькій Республіці

Міністерство освіти, науки, досліджень

і спорту Словацької Республіки

 

Відповідальна особа:

Зюзана Хлавачікова

Департамент міжнародного співробітництва

в галузі наукових досліджень і розвитку

Відділ науки та технологій

813 30, м.Братислава

вул. Стромова, 1

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.minedu.sk

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

June 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Дайджест новин в сфері науки та інноваці…

19-08-2014 Олена - avatar Олена

Дайджест новин в сфері науки та інновацій за 15.08.-19.08.2014 СКАЧАТИ Дайджест новин у сфері науки та інновацій – це збірник останніх новин у сфері науки та інновацій, які відбулися в Україні та...

НАНУ додатково отримала 7,5 млн. грн. на…

20-11-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

20.11.2012 | 10:00 Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ Шляхом перерозподілу бюджетних коштів, передбачених на 2012 рік, Національна академія наук додатково отримала 7455,3 тис. грн. на виконання науково-дослідних робіт з...

журнал НАУКА СЬОГОДНІ №35-36(2013)

27-09-2013 Олена - avatar Олена

журнал НАУКА СЬОГОДНІ №35-36(2013)

журнал НАУКА СЬОГОДНІ №35-36(2013) СКАЧАТИ Видання «Наука сьогодні». Періодичність: двічі на місяць. Метою журналу є забезпечення оперативною інформацією про події, здобутки, досягнення у сфері фундаментальних і прикладних наук, високих технологій як управлінських...