Пошукові гранти 2014 року по Програмі науково-технічної модернізації та підвищення кваліфікації молодих вчених

    Регіональний громадський Фонд сприяння вітчизняній науці оголошує конкурс на присудження пошукових грантів за Програмою науково-технічної модернізації та підвищення кваліфікації молодих вчених Росії.

   У рамках даного конкурсу в 2014 р. будуть виділятися гранти на проведення наукових досліджень по створенню нових матеріалів і приладів, а також на розробку нових технологій для космічних програм.

    Розмір кожного гранту - 500 000 рублів.

    Для участі у конкурсі запрошуються наукові колективи, очолювані відомими російськими вченими. У колективі повинно бути не менше трьох молодих вчених - аспірантів, кандидатів наук (до 40 років) і докторів наук (до 50 років), які мають істотний науковий доробок з заявленої тематики проекту (статті, доповіді на великих міжнародних конференціях, патенти на винаходи, свідоцтва про реєстрацію комп'ютерних програм і т.д.).

    У пакет конкурсної документації, що супроводжує заявку, входять:

    1) Список учасників проекту, П.І.Б., із зазначенням дати народження, наукового ступеня (звання), назви організації, в якій працює учасник проекту на постійній основі.
    
2) Короткий опис наукового проекту з оцінкою його прикладної значущості (0,5 стр), класифікації стадій дослідження (пошукові, прикладні НДР, ДКР, впровадження) із зазначенням часового горизонту закінчення НДДКР для перших трьох стадій.
    
3) Детальний опис проекту, що включає в себе основні завдання проекту, науковий доробок, публікації, патенти та винаходи членів колективу за тематикою проекту, науковий доробок молодих вчених-членів колективу (не більше 15 сторінок).
    
4) Основні результати, які група очікує отримати (не більше 3 сторінок).
    
5) Оцінка ємності ринку, потенційні замовники результатів проекту серед великих російських компаній. Порівняння рівня досліджень з європейським і світовим. Наявність висококваліфікованих конкурентів.

    Заявку, що містить зазначені документи, необхідно надіслати електронною поштою за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. У листі в полі "Тема" (Subject) слід написати grant + нижнє підкреслювання + Прізвище та ініціали латинськими літерами (наприклад, grant_IvanovPN).

    Після оголошення результатів конкурсу керівники проектів-переможців мають надіслати офіційні листи на ім'я Голови Опікунської Ради та Виконавчого директора Фонду з пропозицією про розподіл суми гранту між його учасниками (грант звільнений від сплати ПДФО і може бути витрачений лише на зарплату учасників колективу).

    Прийом заявок на конкурс проходитиме з дня оголошення конкурсу до 15 вересня 2013

    Робота експертної комісії Фонду сприяння вітчизняній науці - з 15 вересня по 1 листопада 2013

    Оголошення офіційних результатів конкурсу відбудеться в листопада 2013 р. одночасно на сайті Фонду та в газеті "Пошук".

    Гранти будуть виплачуватися двома траншами по 250 000 рублів. Перший транш буде виплачений у грудні 2013 року. Виконання робіт за грантами Програми науково-технічної модернізації та підвищення кваліфікації молодих вчених Росії передбачає обов'язкову річну звітність (до 25 сторінок із зазначенням публікації, доповідей на міжнародних конференціях, патентів і винаходів). Другий транш буде виплачений після затвердження звіту Експертною комісією Фонду в грудні 2014 року.

   З усіх питань можна звертатися до секретаря Фонду Маркіної Марії Михайлівні тел. (495) 960 71 78

   Інформація про Програму на сайті Фонду: www.science-support.ru

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

January 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Вже до 2015 року Вінниччина може повніст…

07-02-2012 Олена - avatar Олена

При концентрації зусиль всієї області здійснити програму заміни газу навіть при її вартості до 300 млн. грн. можливо вже до 2015 року Вінниччина була і залишається одним із лідерів по впровадженню...

XVI Міжнародна заочна науково-практична …

14-08-2013 Anna - avatar Anna

XVI Міжнародна заочна науково-практична конференція «Наукова дискусія: питання медицини» відбулась в м. Москва 13 серпня 2013 року.

журнал НАУКА СЬОГОДНІ №1-2 (2013)

21-01-2013 Олена - avatar Олена

журнал НАУКА СЬОГОДНІ №1-2 (2013)

журнал НАУКА СЬОГОДНІ №1-2 (2013) СКАЧАТИ Видання «Наука сьогодні». Періодичність: двічі на місяць. Метою журналу є забезпечення оперативною інформацією про події, здобутки, досягнення у сфері фундаментальних і прикладних наук, високих технологій як...