Програмно-апаратний комплекс для оцінки якості формних процесів і готової продукції у поліграфічному виробництві

Українська академія друкарства розробила та впроваджує програмно-апаратний комплекс, що дозволяє провести контроль якості виготовлення друкарських форм, зокрема для флексографічного друку, як аналогових, так і цифрових, а також готових відбитків.

Технічна реалізація поставленої мети здійснюється шляхом програмного аналізу введеної інформації (зображень). Ввід інформації (зображень) забезпечується шляхом проекції зображення формного матеріалу або фарбовідбитків на CCD матрицю з необхідним збільшенням.

Освітлення об’єкту забезпечується осьове, ковзне та „на просвіт” в залежності від типу матеріалу та поставленої задачі. Перемикання здійснюється програмно або оператором (в залежності від режиму). У певних випадках є також необхідним освітлення у інфрачервоному діапазоні.

Програмні засоби включають системне та прикладне програмне забезпечення. Системне програмне забезпечення включає драйвери модуля оцифровування відеопотоку та драйвер модуля управління.

Прикладне програмне забезпечення системи включає засоби для тестування апаратної системи та керування усіма режимами вводу зображень, встановлення параметрів, ведення бази даних вимірювань тощо. Забезпечується вимірювання параметрів формного і друкарського матеріалу на основі введених користувачем зображень.

Пропонований комплекс має принципову новизну. Він дозволить визначати основні параметри форм (відбитків), які необхідні (і достатні) для прийняття управлінського рішення відносно якості продукції (напівфабрикату або технологічної операції). Він має низьку вартість, простий в експлуатації.

Математичні алгоритми кореляційного аналізу зображень, що покладені в основу програмного забезпечення, є достатньо точними.

Принциповою новизною є модуль пошуку зображень чи елементів зображень, які не були відтворені на будь-якому етапі формного чи друкарського процесу.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

December 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Україна та Туркменістан активізують спів…

23-10-2013 Anna - avatar Anna

18 жовтня у рамках у Міжнародної конференції високого рівня «Енергетична безпека та сталий розвиток – перспектива ОБСЄ», організованої під егідою головування України в ОБСЄ, відбулася зустріч Міністра енергетики та вугільної...

Lockheed створює компактний термоядерний…

17-10-2014 Anna - avatar Anna

Lockheed створює компактний термоядерний реактор

     Американська Lockheed Martin Corp. повідомила, що її дослідники зробили технологічний прорив в розробці нового потужного джерела енергії на основі термоядерного синтезу.      Як повідомляється, перші реактори розміром не більше вантажівки...

«Внесок молодих вчених і спеціалістів у …

02-04-2015 Anna - avatar Anna

«Внесок молодих вчених і спеціалістів у розвиток медичної науки і практики: нові перспективи»

15 травня 2015 року ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України» сумісно із ДУ «Національний інститут терапії ім. Л.Т. Малої НАМН України» буде проведено щорічну науково-практичну конференцію молодих...