На Херсонщині мають намір побудувати сонячну електростанцію

 

Як повідомили представники Естонської делегації, проекти відновлюваної енергетики були реалізовані в Європі (Австрія, Германія) та Естонії. Обсяг інвестицій проекту з будівництва сонячної електростанції в Горностаївському районі становить - 30 млн євро, встановлена потужність: 23 МВт. Термін реалізації проекту: 01 грудня 2012 року.

Підготовка до реалізації проекту на території Херсонської області розпочалася ще у 2011 році. За цей час у с. Велика Благовіщенка було проведено громадські слухання, під час яких було вирішено питання участі інвесторів у соціально-економічній діяльності. Зокрема, окрім створення нових робочих місць, компанія візьме шефство над сільськими школою і клубом та долучиться до розвитку інфраструктури села.

Голова обласної державної адміністрації Микола Костяк відзначив, що пропозиція естонських компаній наразі є дуже актуальною для області, оскільки Херсонщина розташована у вигідній кліматичній зоні та має один з найбільших у країні показник суми ефективних температур. Крім того, область є екологічно чистою і сонячна енергетика у цьому сенсі є найбільш прийнятною.

Микола Костяк також запевнив іноземних інвесторів, що обласна державна адміністрація зробить усе необхідне, для того, щоб під час впровадження проекту не виникало жодних проблем. З цією метою буде утворено відповідну робочу групу.

На завершення зустрічі голова обласної державної адміністрації Микола Костяк та член правління Асоціації підприємців-фізичних осіб Естонії, депутат парламенту Естонії Пальтс Тиніс підписали  меморандум про наміри реалізації проекту в галузі «зеленої енергетики»: будівництва сонячної електричної станції в с. В. Благовіщенка, Горностаївського району, Херсонської області.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

November 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Відбулася четверта (відновлена) сесія Ко…

29-03-2016 Олена - avatar Олена

Відбулася четверта (відновлена) сесія Комітету зі стандартів ВОІВ

У період з 21 по 24 березня 2016 року у м. Женева, Швейцарська Конфедерація, відбулася четверта (відновлена) сесія Комітету зі стандартів ВОІВ (КСВ), участь в якій взяла українська делегація у...

Інформаційно-комунікативний захід «Науко…

16-10-2014 Anna - avatar Anna

Інформаційно-комунікативний захід «Науково-технологічне забезпечення оборонно-промислового комплексу України»

 З 14 до 16 жовтня 2014 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» Міністерство освіти і науки України спільно з Національною академією наук України та за участю представників центральних та місцевих органів...

Науці важливо відчувати інтерес виробник…

28-09-2012 Светлана - avatar Светлана

Делегація українських вчених відвідала Париж, де взяла участь у спільному засіданні з французькими колегами з Національного центру наукових досліджень (CNRS), відвідала Інститут молекулярної хімії і матеріалів та Університет Париж-Південь.