«Без достойного науково-освітнього забезпечення годі й говорити про стабільне та перспективне існування сільського господарства. До речі, на сьогодні − провідного сектору економіки держави. Тому Академія має перейти до конструктивної та врівноваженої роботи», - сказав він.
За словами Миколи Присяжнюка, керівництво держави розуміє важливу роль агарної науки та всебічно сприяє її розвитку. Так, Міністерство аграрної політики та продовольства вийшло з пропозицією збільшити виділення державних коштів на розробку та втілення інноваційних наукових аграрних проектів. Наразі ж, за словами очільника відомства, завдання аграрної науки – адаптувати наукові досягнення до виробничих потреб.
«Ми маємо потужні форми великотоварного виробництва, але також ми маємо і одноосібників, які виробляють більше 45% валу сільгосппродукції. Саме у цьому секторі сільгоспвиробництва задіяна третя частина населення держави, які теж очікують на нові технології для своїх господарств», − зазначив Міністр.
Тож для того, щоб наукові доробки вітчизняних вчених активніше втілювалися у виробництво, Академія має ефективніше репрезентувати їх в Україні та світі, а також частіше проводити фестивалі наукових ідей. Окрім цього, наукова установа має посилити співпрацю з державними академіями, профільними відомствами, міжнародними фондами та аграрними вузами.