Підбито підсумки Міжнародної наукової конференції «Високі технології в наукових дослідженнях університетів: нанотехнології і наноматеріали, інформаційні технології, енергоефективність, технології високих напруг»

 

Учасниками конференції розглянуто основні напрямки розвитку сучасної університетської науки та освіти, перспективи використання високих технологій на основі наноматеріалів, високотехнологічного екологічного обладнання з мінімальними енерговитратами, можливості створення сприятливого інвестиційного клімату для подальшого зближення освіти, науки і бізнесу, сталого розвитку економіки України.

Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма привітав учасників конференції від імені Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника і відкрив пленарне засідання.

Своїм досвідом та думками про сучасні проблеми, тенденції в галузі інформаційних технологій, енергоефективності та нанотехнологій ділилися провідні вчені, серед яких були: ректор НТУ «ХПІ», заслужений діяч науки і техніки України Товажнянський Л.Л.; академік НАН України, директор Національного наукового центру «Харківський фізико-технічний інститут» НАНУ Неклюдов І.М.; генеральний директор ДП "Харківський машинобудівний завод "ФЕД" Жданов О.А.; завідувач кафедри Мішкольцського технічного університету (Угорська Республіка) Кундрак Я.; професор університету м. Петрошани (Румунія) Іліаш Н.; академік РАН, завідувач кафедри матеріалознавства та індустрії наносистем Воронезького державного університету (Російська Федерація) Ієвлєв В.М.; директор Афінського центру перспективних і нанотехнологій Мамаліс А. (Грецька Республіка); начальник лабораторії ВНДІ оптико- фізичних вимірювань Держстандарту РФ Сахаров К.Ю.; директор Наукового фізико-технологічного центру МОНмолодьспорту України, НАН України Фареник В.І.; директор Інституту іоносфери НАНУ та МОНмолодьспорт України Домнин І.Ф. та інші.

В обговоренні доповідей взяли участь ректори і проректори вищих навчальних закладів України, а також керівники та провідні фахівці промислових підприємств.

Учасники конференції мали можливість ознайомитися з науковою базою НТУ «ХПІ», відвідавши нову фундаментальну науково-технічну бібліотеку на 2 млн. томів, кафедру «Інтегровані технології в машинобудуванні ім. М.Ф. Семка», навчально-дослідний клас-кластер« Політехнік-125 », теплопункт в навчальному корпусі У-1, об'єкти національного надбання України експериментальні бази Науково-дослідного і проектно-конструкторського інститут «Молнія», Інституту іоносфери, а також побували в Харківському конструкторському бюро з машинобудування імені О. Морозова.

Підбиваючи підсумки конференції, учасники висловили впевненість у тому, що її матеріали стануть корисними для визначення подальших шляхів розвитку вузівської науки, її інтеграції з бізнесом, модернізації промисловості, а також впровадженню новітніх досягнень у навчальні програми університетів для підвищення конкурентноздатності країни.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

December 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Еколого-геохімічні дослідження об’єктів …

22-07-2015 Anna - avatar Anna

Еколого-геохімічні дослідження об’єктів міста Києва

     Як це не прикро, але ось уже декілька років Київ лідирує у рейтингах найзабрудненіших мегаполісів Європи. Такої «слави» наша столиця набула через найбільшу серед інших європейських міст кількість...

Володимир Семиноженко: У підтримці науки…

17-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Щоб повернути професії вченого престижність, відчутні зміни мають відбутися у самій суспільній ідеології, - вважає Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко.

Відкрито конкурс для проектних пропозиці…

01-12-2015 Олена - avatar Олена

Відкрито конкурс для проектних пропозицій у рамках проекту IncoNet EaP

1 грудня 2015 року відкрито конкурс «Гранти та навчання для твінінг-груп для країн східного партнерства та ЄС» у рамках проекту IncoNet EaP. Головна мета конкурсу – ідентифікувати довгострокову співпрацю між ЄС...