"Коли в 2010 ми вперше організовували IDCEE основна мета, до якої ми прагнули, - посприяти формуванню підприємницького ком'юніті, створити передумови для розвитку венчурного інвестування, вплинути на вітчизняну IТ -еко систему. І результати вже є. Якщо два роки тому до українського інтернет-ринку тільки починали приглядатися глобальні фонди й інвестори, то сьогодні ринок вже "розворушився"", - зазначила Вікторія Тігіпко, організатор IDCEE 2012 і директор венчурного фонду TA Venture.
Варто підкреслити, що високі технології нестримно ввійшли не лише до професійної сфери. Так, цього року українські школярі вперше почали вивчати інформатику вже з другого класу. А буквально днями парламентом було ухвалено закон, що дає податкові пільги для IТ -бізнесу.
Звичайно, зазначають організатори, до "індійського дива" Україні ще працювати й рости, але міжнародні експерти вже бачать значне напрацювання на майбутнє.
"Україна зі своїм близьким вже до 46% проникнення інтернету є дуже перспективним ринком, ці дані близькі до індійських. Такі напрямки як електронна комерція, онлайн-оголошення і "хмарні" рішення, очевидно, якраз і є тими драйверами росту, які були властиві свого часу розвитку IТ -ринку Індії", - зазначив засновник і гендиректор індійської компанії People Interactive India Pvt. Ltd Анупам Миттал.
На позитивну динаміку росту українського ринку під час відкриття конференції вказав і Дрю Гафф, виконавчий директор і засновник Siguler Guff: "Я бачу, що на ринку України розробляються програми й нові технології, які можуть фактично зруйнувати принципи ринку, скинути з домінуючих позицій західні компанії. В цілому, Україна найближчим часом може вирватися вперед і увійти до трійки світових лідерів за якістю і рівнем програмування".
18:52 18.10.2012