Президент НАН України академік Б.Патон провів зустріч з президентом Польської академії наук професором Єжи Душиньскі

 ukr pol2

25 вересня 2015 р. відбулася зустріч президента Національної академії наук України академіка Бориса Євгеновича Патона з президентом Польської академії наук (ПАН) професором Єжи Душиньскі, в ході якої були обговорені питання подальшої двосторонньої співпраці.

З української сторони у зустрічі взяли участь перший віце-президент НАН України академік Антон Григорович Наумовець, віце-президенти НАН України академік В’ячеслав Григорович Кошечко, академік Сергій Іванович Пирожков та академік Анатолій Глібович Загородній, головний учений секретар НАН України академік В’ячеслав Леонідович Богданов, а також начальник Відділу міжнародних зв’язків НАН України Анатолій Святославович Мирончук.

Польську делегацію представляли перший радник, керівник консульського відділу Посольства Республіки Польща в Україні Рафал Вольскі, директор Представництва «Польська академія наук» у Києві професор Генрик Собчук та радник, керівник відділу з питань науково-освітнього співробітництва Посольства Республіки Польща в Україні Анна Кузьма.

Відкриваючи зустріч, президент НАН України академік Борис Євгенович Патон поінформував іноземних гостей про структуру та напрями діяльності Академії. Він зазначив, що вчені Національної академії наук України мають багаторічний досвід та добрі традиції творчої співпраці з польськими науковцями. Підтвердженням цього є реалізація 68 спільних проектів в різних галузях наук, започаткування спільної премії НАН України і ПАН, а також відкриття Представництва «Польська академія наук» у Києві. І сьогодні співробітництво з ПАН залишається одним з пріоритетних напрямів міжнародної діяльності Національної академії наук України.

В свою чергу президент Польської академії наук професор Єжи Душиньскі подякував академіку Б.Є. Патону і назвав співробітництво з Національною академією наук України важливим вектором діяльності Польської академії наук. Він розповів про вже успішно реалізовані спільно з українськими вченими проекти за різними напрямами досліджень та вказав на необхідність продовження та розширення меж такої співпраці.

На завершення зустрічі всі учасники висловили впевненість у перспективності плідного двостороннього співробітництва з розвитку найрізноманітніших галузей сучасної науки, а також співпраці в рамках програми ЄС «Горизонт – 2020».

Фотогалерея http://www.nas.gov.ua/UA/news/Pages/contents.aspx?ffn1=ID&fft1=Eq&ffv1=2575

Матеріали опублікували: Прес-служба НАН України

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2022
Mo Tu We Th Fr Sa Su
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

На Дніпропетровщині проходить VI Всеукра…

16-04-2015 Anna - avatar Anna

15 квітня у Криворізькому коледжі Національного авіаційного університету розпочалась Всеукраїнська науково-практична конференція «Авіація і космонавтика-2015», яка зібрала представників восьми вищих навчальних закладів із різних регіонів України. Учасниками наукового зібрання стали...

Міжнародний фестиваль науки Futur en Sei…

01-03-2016 Олена - avatar Олена

Міжнародний фестиваль науки Futur en Seine 2016 у Франції

З 9 по 19 червня 2016 року в Парижі відбудеться міжнародний фестиваль науки Futur en Seine, присвячений найновішим цифровим розробкам Франції та всього світу. В заході візьмуть участь дизайнери, виробники,...

Відбулося тринадцяте засідання Спільної …

29-10-2013 Anna - avatar Anna

    Відбулося тринадцяте засідання Спільної робочої групи Україна – НАТО зі співробітництва з питань науки та навколишнього природного середовища. Співголовою Робочої групи з української сторони був Б. Гриньов, Перший  заступник...