Україну відзначено серед 20 країн, пріоритети якої відповідають ТОП-10 основних зобов’язань за напрямами: прозорість природних ресурсів та електронні петиції. Ці зобов'язання визначено в українському Плані дій як забезпечення імплементації в Україні Ініціативи щодо прозорості видобувних галузей (EITI) відповідно до критеріїв Ініціативи (розділ «Забезпечення доступу до публічної інформації») і створення та введення в дію (експлуатацію) єдиного інформаційного веб-ресурсу звернень громадян та запитів на інформацію до органів державної влади, органів місцевого самоврядування (розділ «Впровадження технологій електронного урядування та розвиток електронної демократії»).
Зазначимо, що Керівний комітет міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» схвалив План дій України без зауважень. План дій затверджено засіданням Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 року за результатами Національного круглого столу з обговорення проекту Плану дій за участі Прем’єр-міністра України, представників органів виконавчої влади, членів Громадських рад, інститутів громадянського суспільства, міжнародних організацій та засобів масової інформації. Проект Плану дій підготовлено Робочою групою з доопрацювання та впровадження Плану дій під головуванням Володимира Семиноженка, Голови Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації.
Щорічна зустріч на вищому рівні у Бразилії приймає 1190 делегатів з 73 країн світу – представників уряду, громадянського суспільства та бізнесу. Офіційну делегацію України очолює Дмитро Ворона, заступник Міністра юстиції. Від громадянського суспільства до складу делегації увійшов Олексій Хмара – голова Секретаріату Громадського Партнерства «Відкритий Уряд», президент Творчого об’єднання «ТОРО».