Учасники засідання обговорювали зміни до Закону України “Про внесення змін до Закону про наукову і науково-технічну діяльність”.
Робота над цим законопроектом триває впродовж майже десятиліття. За цей час взаємовідносини науки і виробництва, науки і суспільства, науки і влади змінилися дуже суттєво. Отже, законопроект потребує серйозної ревізії. На цьому наголосив Голова Держінформнауки. “Попереднє законодавство про науково-технічну діяльність відповідає початку 21 століття, а у нас уже 2012 рік. Час змінився. Після останньої економічної кризи наука та нові технології починають відігравати визначальну роль у розвитку сучасної економіки”, - зазначив він.
Володимир Семиноженко під-креслив, що новий варіант закону має бути “синхронізований” з основними положеннями нового проекту Закону України “Про вищу освіту”. Крім того, у ньому слід приділити належну увагу державно-приватному партнерству у сфері науки і техніки та сучасним елементам інноваційної інфраструктури, що формується в Україні, а також визначити в якості пріоритету виведення фінансування української науки до 2020 року на рівень європейського стандарту .
За словами голови Держінформ- науки, сьогодні наука виконує не тільки гуманітарну та світоглядну функції, але й закладає фундамент для масштабних економічних перетворень. Виходячи саме з цієї настанови й потрібно модернізувати закон