Інститут ядерної медицини та променевої діагностики організовує конференцію, приурочену 15-річчю діяльності

На платформі Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації» відбудеться конференція «Актуальні проблеми ядерної медицини та променевої діагностики».

Захід організовують провідні спеціалісти ДУ «Інститут ядерної медицини та променевої діагностики НАМН України».

Конференція охоплюватиме найбільш важливі питання практики медичної радіології. Зокрема, директор центру – член-кор. НАМН України, проф., д.мед.н. І.М. Дикан відкриє конференцію з доповіддю «МДКТ перфузіографія в онкології».

Також актуальні проблеми онкорадіології будуть розглянуті в доповідях К.Ю. Логаніхіна «Особливості віддаленого метастазування раку гортані та гортаноглотки після комбінованого лікування за даними МДКТ», Н.С. Дічко «Фактори визначення радіочутливості пухлини» та Т.М. Козаренко «Променеві методи в оцінці можливостей проведення радикальної абдомінальної трахелектомії у хворих на рак шийки матки».

Сучасній діагностиці за допомогою магнітно-резонансної томографії буде присвячено одразу шість виступів: «Застосування МРТ у кардіології» С.В. Федьків; «Роль МРТ в діагностиці кіст та кістоподібних утворень колінного суглобу» О.В. Павлюк, І.О. Кобзар; «Можливість магнітно-резонасної томографії в діагностиці травматичних пошкоджень колінних суглобів» Т.П. Білоконь; «Досвід застосування магнітно-резонансного томографа з низьким магнітним полем в діагностиці патології суглобів верхньої та нижньої кінцівок» О.В. Дзигар; «Діагностичні можливості МРТ в оцінці ішемічного ураження міокарда» С.С. Теличкун; «Можливості МСКТ та МРТ в діагностиці хронічних гнійних середніх отитів та отогенних ускладнень» А.О.Скорохода.

Фахівець своєї сфери М.М. Колотілов розповість про аспекти інновації в променевій діагностиці. Ознайомитися з сучасними ультразвуковими технологіями візуалізації плаценти можна буде з лекції Н.К. Волик. Інформативним стане виступ І.О. Сиропятова на тему: «Статистичний аналіз показників ЕКГ 4-го покоління».

Крім того, серед заявлених спікерів: Б.А. Тарасюк, С.Б. Синюта, М.Є. Новіков, К.П. Гордієнко, Ю.Б. Журавльова.

Нагадуємо, що всі науково-практичні заходи Форуму внесені до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2014 році», затверджені НАМН та МОЗ України (розділ «Конгреси» № 5, ст. 8; інформаційне лист про зміну дати Конгресу № 5-ф-2014). Всі учасники науково-практичних заходів отримають сертифікати про підвищення кваліфікації. Участь у Форумі – безкоштовна.

Ознайомитися з науково-практичною програмою Конференції, а також зареєструватися на події можна тут.

V Ювілейний Міжнародний медичний форум відбудеться 14-16 жовтня 2014 у ВЦ «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

April 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Дайджест новин в сфері науки та інноваці…

07-05-2014 Олена - avatar Олена

Дайджест новин в сфері науки та інновацій за 30.04.-07.05.2014 СКАЧАТИ Дайджест новин у сфері науки та інновацій – це збірник останніх новин у сфері науки та інновацій, які відбулися в Україні та...

Оголошується конкурс проектів за цільово…

17-02-2016 Олена - avatar Олена

Оголошується конкурс проектів за цільовою комплексною програмою наукових досліджень НАН України «Наукове забезпечення розвитку ядерно-енергетичного комплексу та перспективних ядерних технологій»

Президія НАН України та Наукова рада цільової комплексної програми наукових досліджень НАН України «Наукове забезпечення розвитку ядерно-енергетичного комплексу та перспективних ядерних технологій» повідомляють, що на виконання постанови Президії НАН України...

Увага! ОГОЛОШЕННЯ!

07-04-2014 Anna - avatar Anna

Увага! ОГОЛОШЕННЯ!

Одним із головних напрямів діяльності ДП «Укртехінформ» є видавнича діяльність. Зокрема, регулярно видається міжгалузевий науково-практичний журнал „Проблеми науки", зареєстрований ВАК у галузі економічних наук. ДП «Укртехінформ» приймає статті на квітень-травень 2014 р. для...