Інститут ядерної медицини та променевої діагностики організовує конференцію, приурочену 15-річчю діяльності

На платформі Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації» відбудеться конференція «Актуальні проблеми ядерної медицини та променевої діагностики».

Захід організовують провідні спеціалісти ДУ «Інститут ядерної медицини та променевої діагностики НАМН України».

Конференція охоплюватиме найбільш важливі питання практики медичної радіології. Зокрема, директор центру – член-кор. НАМН України, проф., д.мед.н. І.М. Дикан відкриє конференцію з доповіддю «МДКТ перфузіографія в онкології».

Також актуальні проблеми онкорадіології будуть розглянуті в доповідях К.Ю. Логаніхіна «Особливості віддаленого метастазування раку гортані та гортаноглотки після комбінованого лікування за даними МДКТ», Н.С. Дічко «Фактори визначення радіочутливості пухлини» та Т.М. Козаренко «Променеві методи в оцінці можливостей проведення радикальної абдомінальної трахелектомії у хворих на рак шийки матки».

Сучасній діагностиці за допомогою магнітно-резонансної томографії буде присвячено одразу шість виступів: «Застосування МРТ у кардіології» С.В. Федьків; «Роль МРТ в діагностиці кіст та кістоподібних утворень колінного суглобу» О.В. Павлюк, І.О. Кобзар; «Можливість магнітно-резонасної томографії в діагностиці травматичних пошкоджень колінних суглобів» Т.П. Білоконь; «Досвід застосування магнітно-резонансного томографа з низьким магнітним полем в діагностиці патології суглобів верхньої та нижньої кінцівок» О.В. Дзигар; «Діагностичні можливості МРТ в оцінці ішемічного ураження міокарда» С.С. Теличкун; «Можливості МСКТ та МРТ в діагностиці хронічних гнійних середніх отитів та отогенних ускладнень» А.О.Скорохода.

Фахівець своєї сфери М.М. Колотілов розповість про аспекти інновації в променевій діагностиці. Ознайомитися з сучасними ультразвуковими технологіями візуалізації плаценти можна буде з лекції Н.К. Волик. Інформативним стане виступ І.О. Сиропятова на тему: «Статистичний аналіз показників ЕКГ 4-го покоління».

Крім того, серед заявлених спікерів: Б.А. Тарасюк, С.Б. Синюта, М.Є. Новіков, К.П. Гордієнко, Ю.Б. Журавльова.

Нагадуємо, що всі науково-практичні заходи Форуму внесені до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2014 році», затверджені НАМН та МОЗ України (розділ «Конгреси» № 5, ст. 8; інформаційне лист про зміну дати Конгресу № 5-ф-2014). Всі учасники науково-практичних заходів отримають сертифікати про підвищення кваліфікації. Участь у Форумі – безкоштовна.

Ознайомитися з науково-практичною програмою Конференції, а також зареєструватися на події можна тут.

V Ювілейний Міжнародний медичний форум відбудеться 14-16 жовтня 2014 у ВЦ «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

November 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Створено пристрій на базі нового метамат…

26-08-2015 Олена - avatar Олена

Створено пристрій на базі нового метаматеріалу, здатного виокремити один звук із нагромадження шумів та інших звуків

Дослідники в Університеті Дюка (Duke University) розробили нову систему звукового локатора, свого роду акустичного фільтра, здатну виокремити звук голосу однієї людини, яка знаходиться в переповненому та гамірному приміщенні. Основою нової...

Відбулась щорічна конференція з питань б…

19-02-2015 Anna - avatar Anna

Відбулась щорічна конференція з питань біобезпеки Американської асоціації мікробіологів 2015

З 9 по 11 лютого 2015 року у м. Вашингтон, США, проходила щорічна конференція з питань біобезпеки Американської асоціації мікробіологів 2015 (American Society for Microbiology Biodefense and Emerging Diseases Research...

До 2020 року всі наукові статті в Європі…

30-05-2016 Олена - avatar Олена

До 2020 року всі наукові статті в Європі стануть загальнодоступними

Представники Європейського союзу заявили про намір забезпечити повний відкритий для громадськості доступ до всіх наукових матеріалів до 2020 року. Рішення забезпечити публічний доступ до всіх без винятку європейських наукових статей...