Інститут ядерної медицини та променевої діагностики організовує конференцію, приурочену 15-річчю діяльності

На платформі Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації» відбудеться конференція «Актуальні проблеми ядерної медицини та променевої діагностики».

Захід організовують провідні спеціалісти ДУ «Інститут ядерної медицини та променевої діагностики НАМН України».

Конференція охоплюватиме найбільш важливі питання практики медичної радіології. Зокрема, директор центру – член-кор. НАМН України, проф., д.мед.н. І.М. Дикан відкриє конференцію з доповіддю «МДКТ перфузіографія в онкології».

Також актуальні проблеми онкорадіології будуть розглянуті в доповідях К.Ю. Логаніхіна «Особливості віддаленого метастазування раку гортані та гортаноглотки після комбінованого лікування за даними МДКТ», Н.С. Дічко «Фактори визначення радіочутливості пухлини» та Т.М. Козаренко «Променеві методи в оцінці можливостей проведення радикальної абдомінальної трахелектомії у хворих на рак шийки матки».

Сучасній діагностиці за допомогою магнітно-резонансної томографії буде присвячено одразу шість виступів: «Застосування МРТ у кардіології» С.В. Федьків; «Роль МРТ в діагностиці кіст та кістоподібних утворень колінного суглобу» О.В. Павлюк, І.О. Кобзар; «Можливість магнітно-резонасної томографії в діагностиці травматичних пошкоджень колінних суглобів» Т.П. Білоконь; «Досвід застосування магнітно-резонансного томографа з низьким магнітним полем в діагностиці патології суглобів верхньої та нижньої кінцівок» О.В. Дзигар; «Діагностичні можливості МРТ в оцінці ішемічного ураження міокарда» С.С. Теличкун; «Можливості МСКТ та МРТ в діагностиці хронічних гнійних середніх отитів та отогенних ускладнень» А.О.Скорохода.

Фахівець своєї сфери М.М. Колотілов розповість про аспекти інновації в променевій діагностиці. Ознайомитися з сучасними ультразвуковими технологіями візуалізації плаценти можна буде з лекції Н.К. Волик. Інформативним стане виступ І.О. Сиропятова на тему: «Статистичний аналіз показників ЕКГ 4-го покоління».

Крім того, серед заявлених спікерів: Б.А. Тарасюк, С.Б. Синюта, М.Є. Новіков, К.П. Гордієнко, Ю.Б. Журавльова.

Нагадуємо, що всі науково-практичні заходи Форуму внесені до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2014 році», затверджені НАМН та МОЗ України (розділ «Конгреси» № 5, ст. 8; інформаційне лист про зміну дати Конгресу № 5-ф-2014). Всі учасники науково-практичних заходів отримають сертифікати про підвищення кваліфікації. Участь у Форумі – безкоштовна.

Ознайомитися з науково-практичною програмою Конференції, а також зареєструватися на події можна тут.

V Ювілейний Міжнародний медичний форум відбудеться 14-16 жовтня 2014 у ВЦ «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

July 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Інтерв’ю заступника Міністра освіти і на…

05-02-2015 Anna - avatar Anna

Інтерв’ю заступника Міністра освіти і науки України Максима Стріхи «Українському тижню» (№5) від 05 лютого 2015 року

Максим Стріха: наука в Україні коштує менше 5 млрд. гривень, це - копійки Думка про те, що на науці можна заощадити державні кошти, - це стерепотип, який треба ламати. Наука в Україні...

У Києві продемонстрували новітні розробк…

12-09-2014 Anna - avatar Anna

За підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України відбулися головні виставкові заходи харчової промисловості України - 23-я Міжнародна спеціалізована виставка обладнання і технологій для харчової та переробної промисловості «INPRODMASH' 2014»...

НОВИНКА УСПІШНО ПРОЙШЛА ВИПРОБУВАННЯ

07-06-2012 Светлана - avatar Светлана

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», інститути відновлювальної енергетики, електродинаміки НАН України розробили і створили гібридний вантажопасажирський електромобіль (вантажопідйомність – одна тонна) на базі серійного автомобіля з використанням...