Інститут ядерної медицини та променевої діагностики організовує конференцію, приурочену 15-річчю діяльності

На платформі Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації» відбудеться конференція «Актуальні проблеми ядерної медицини та променевої діагностики».

Захід організовують провідні спеціалісти ДУ «Інститут ядерної медицини та променевої діагностики НАМН України».

Конференція охоплюватиме найбільш важливі питання практики медичної радіології. Зокрема, директор центру – член-кор. НАМН України, проф., д.мед.н. І.М. Дикан відкриє конференцію з доповіддю «МДКТ перфузіографія в онкології».

Також актуальні проблеми онкорадіології будуть розглянуті в доповідях К.Ю. Логаніхіна «Особливості віддаленого метастазування раку гортані та гортаноглотки після комбінованого лікування за даними МДКТ», Н.С. Дічко «Фактори визначення радіочутливості пухлини» та Т.М. Козаренко «Променеві методи в оцінці можливостей проведення радикальної абдомінальної трахелектомії у хворих на рак шийки матки».

Сучасній діагностиці за допомогою магнітно-резонансної томографії буде присвячено одразу шість виступів: «Застосування МРТ у кардіології» С.В. Федьків; «Роль МРТ в діагностиці кіст та кістоподібних утворень колінного суглобу» О.В. Павлюк, І.О. Кобзар; «Можливість магнітно-резонасної томографії в діагностиці травматичних пошкоджень колінних суглобів» Т.П. Білоконь; «Досвід застосування магнітно-резонансного томографа з низьким магнітним полем в діагностиці патології суглобів верхньої та нижньої кінцівок» О.В. Дзигар; «Діагностичні можливості МРТ в оцінці ішемічного ураження міокарда» С.С. Теличкун; «Можливості МСКТ та МРТ в діагностиці хронічних гнійних середніх отитів та отогенних ускладнень» А.О.Скорохода.

Фахівець своєї сфери М.М. Колотілов розповість про аспекти інновації в променевій діагностиці. Ознайомитися з сучасними ультразвуковими технологіями візуалізації плаценти можна буде з лекції Н.К. Волик. Інформативним стане виступ І.О. Сиропятова на тему: «Статистичний аналіз показників ЕКГ 4-го покоління».

Крім того, серед заявлених спікерів: Б.А. Тарасюк, С.Б. Синюта, М.Є. Новіков, К.П. Гордієнко, Ю.Б. Журавльова.

Нагадуємо, що всі науково-практичні заходи Форуму внесені до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2014 році», затверджені НАМН та МОЗ України (розділ «Конгреси» № 5, ст. 8; інформаційне лист про зміну дати Конгресу № 5-ф-2014). Всі учасники науково-практичних заходів отримають сертифікати про підвищення кваліфікації. Участь у Форумі – безкоштовна.

Ознайомитися з науково-практичною програмою Конференції, а також зареєструватися на події можна тут.

V Ювілейний Міжнародний медичний форум відбудеться 14-16 жовтня 2014 у ВЦ «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Український стартап відправився в каліфо…

12-08-2014 Anna - avatar Anna

Український стартап відправився в каліфорнійський інкубатор

     Команда українського стартапу myTips пройшла відбір в бізнес-інкубатор 500 Startups в Сан-Франциско. Також проект отримав $ 75 тис. інвестицій. Тепер в myTips планують розвивати свій сервіс по створенню підказок...

В Україні запрацював перший економайзер …

21-03-2016 Олена - avatar Олена

В Україні запрацював перший економайзер глибокого охолодження димових газів біопаливної котельні

18 березня 2016 року на території аеропорту "Бориспіль" відбулася презентація інноваційної технології, яка дозволяє економити значну кількість паливно-енергетичних ресурсів. Наразі, аеропорт є першим в Україні державним підприємством, де впроваджено «економайзер»...

Дайджест новин у сфері науки та інноваці…

15-05-2012 Олена - avatar Олена

Дайджест новин у сфері науки та інновацій за 11-15.05.2012 СКАЧАТИ Дайджест новин у сфері науки та інновацій – це збірник останніх новин у сфері науки та інновацій, які відбулися в Україні та...