Україна пропонує створити Міжурядову організацію міжнародного інноваційного розвитку "МИР"

SemynogenkoУкраїнська сторона виступила ініціатором створення Міжурядової організації міжнародного інноваційного розвитку «МИР». Про це повідомив Володимир Семиноженко, якого 11 листопада 2013 року було призначенo головою Міждержавної ради з питань співробітництва у науково-технічній та інноваційній сферах (МР НТІ).

Створення Міжурядової організації міжнародного інноваційного розвитку «МИР» дозволяє створити принципово новий інструмент міжнародного співробітництва в інноваційній сфері та забезпечити механізм реалізації Міждержавної програми інноваційного співробітництва держав-учасниць СНД на період до 2020.

«Українська сторона, з урахуванням зауважень і пропозицій наших колег із Російської Федерації, Республіки Білорусь і Республіки Казахстан, доопрацювала проект угоди про створення Міжурядової організації міжнародного інноваційного розвитку «МИР», - зазначив В.Семиноженко.

Він також повідомив, що 12 грудня відбулося засідання експертної групи, яка планує цей проект остаточно узгодити. Вже в березні-квітні 2014 року ми зможемо підписати цю угоду.

Також, В. Семиноженко нагадав, що пропозиція про створення Міжурядової організації міжнародного інноваційного розвитку «МИР» обговорювалося і була підтримана в ході зустрічі Прем'єр-міністрів України та Російської Федерації 20 листопада 2013 року під час засідання Ради глав урядів СНД.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

July 2025
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Инвестфонд Bright Capital вслед за Росна…

08-10-2012 Олена - avatar Олена

 Российский венчурный фонд Bright Capital, в портфеле которого находятся средства министра по связям с открытым правительством Михаила Абызова, открывает представительство в США. Офис компании будет находиться в Кремниевой долине -...

Венчурные инвесторы ищут на рынке Финлян…

22-11-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Сегодня, 11:46 Большая популярность игры «AngryBirds» побудила множество венчурных инвесторов обратить свой взор на финский рынок мобильных игр в надежде найти новый хит, сообщает Bloomberg. 

Модернізація підприємств енергетики спри…

25-10-2012 Олена - avatar Олена

25.10.2012 17:55 Прес-служба Президента України Віктора Януковича Модернізація підприємств енергетики та енергомашинобудування сприятиме зростанню національної економіки. Про це Президент України Віктор Янукович сказав у Харкові під час спілкування з працівниками заводу «Турбоатом».