19 листопада 2012
З 23 по 26 жовтня 2012 року в партнерстві із всесвітньо відомою виставкою виробників та постачальників систем та обладнання безпеки IFSEC на території Виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» відбулася XVII Міжнародна виставка індустрії безпеки «БЕЗПЕКА 2012».
На сьогодні зростаючий в усьому світі інтерес як до приватних, так і до глобальних проблем забезпечення безпеки, а також прискорений науково-технічний прогрес у сфері своєчасного попередження і ефективного реагування на надзвичайні події підвищують потребу суспільства в якісній інформації щодо тенденцій та перспектив, новітніх рішень і технологій у цій галузі.
Виставка стала головною подією для ринку безпеки України і наглядно представила індустрію безпеки в масштабі країни, відображаючи найсучасніші тенденції розвитку. Це - єдина виставка в країні, де представлений повний комплекс товарів та послуг з усіх напрямів безпеки.
Організаторами заходу виступили Національна академія наук України, Міністерство оборони України, Міністерство внутрішніх справ України, Служба безпеки України, Державна митна служба України, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України.
Експозиція виставки «Безпека 2012» склала 6 000 кв. м, в ній взяло участь близько 160 учасників з 9 країн світу, а саме: України, Австрії, Бельгії, Болгарії, Німеччини, Китаю, Польщі, Росії та Швеції.
В рамках експозиції установ Національної академії наук України було продемонстровано 65 наукових розробок. Одними із найцікавіших для фахівців були Система доступу ”Відеосек’юріті приміщення” (Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем); Матеріали та технології для виробництва засобів індивідуального та колективного захисту (Інститут проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича); Технології та обладнання для лиття металевих деталей для озброєння і військової техніки (Фізико-технологічний інститут металів та сплавів); Металодетектор–радіаційний монітор МДС-1.1Р. Прозора броня на основі сапфіру. Захист персоналу від бронебійної кулі (НТК «Інститут монокристалів»); Збірно-розбірні екрановані приміщення для захисту інформації (Інститут хімії поверхні ім. О.О. Чуйка).
Матеріали опублікували: Прес-служба Президії НАН України