Інститут створений у 1966 році як перший інтегрований дослідницький центр країни.
Розвиваючи промислові технології в 60-70-х роках, створюючи новітні передові технології у 80-90-х роках, Інститут постійно відігравав та відіграє ключову роль у швидкому технологічному та економічному зростанні Південної Кореї.
KIST розробляє передові технології світового рівня в галузях нанотехнологій, електроніки, комп’ютерної техніки, оптики, робототехніки, екології, альтернативної енергетики та біотехнологій.
В Інституті Євген Суліма зустрівся з віце-президентом KIST Кім Джун Кьоном. Під час бесіди обговорили питання сучасного стану співпраці з українськими університетами, обміну студентами для проведення дослідницької роботи, перспектив консолідації зусиль українських та корейських вчених у пріоритетних напрямках наукових досліджень.
Перший заступник Міністра звернув увагу керівництва Інституту на продовженні співпраці університетів та KIST в напрямку подвійного наукового керівництва з боку українських та корейських вчених під час підготовки аспірантів, гармонізації магістерських програм для надання можливості студентам отримувати подвійні дипломи українських та корейських університетів, визначити конкретну наукову тематику досліджень, в якій однаково зацікавлені як українська, так і корейська сторони.
Окрім того, у Корейському інституті науки і технологій відбулася зустріч з українськими студентами, які навчаються в KIST. Студенти поділилися своїми враженнями від навчання, розповіли про навчальні та наукові здобутки, показали Першому заступнику Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євгену Сулімі лабораторії, де вони проводять дослідження. Так, випускниця кафедри кібернетики хіміко-технологічних процесів Національного технічного університету «КПІ» Ольга Гопкало розповіла, що проводить дослідження в лабораторії комп’ютерного модулювання матеріалів. Ця лабораторія вивчає імітацію фізичних та хімічних явищ, що не можуть бути реалізовані чи вивчатися в реальних природних умовах. Метою досліджень в лабораторії є розуміння фізичних та хімічних явищ наноматеріалів і біологічних систем з використанням атомних чи субатомних методів моделювання.
Студенти подякували Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України за сприяння та розвиток прямих контактів між українськими та закордонними університетами і висловилися стосовно підвищення ефективності міжнародної співпраці між університетами та досягненням більш плідних результатів.
Євген Суліма із зацікавленістю вислухав студентів, подякував за старанне навчання та дослідницькі результати і пообіцяв обов’язково вивчити разом з ректорами українських вищих навчальних закладів їхні пропозиції.