Підписано договір про співпрацю між науковими установами України та Польщі

 

Метою зустрічі стало обговорення можливостей проведення спільних освітніх проектів, обміну досвідом викладання і підвищення кваліфікації методистів, вчителів та молодих педагогічних кадрів.

Насамперед, йшлося про можливості для громадян України та Польщі здобувати освіту. За даними, які було озвучено на зустрічі, найбільшу кількість іноземних студентів у Польщі складають громадяни України (понад 6,5 тис.). Натомість понад 800 польських студентів цьогоріч здобувають вищу освіту в Україні.

Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олександр Удод висловив подяку за підтримку Рафалу Вольські, керівникові консульського відділу Посольства Республіки Польща в Україні, а також звернув увагу на позитивний досвід співпраці освітян обох країн та зазначив, що дані контакти допоможуть розв’язати спільні проблеми: «Важливими для нас є питання, пов’язані із загальноосвітньою та вищою школою. Також цікавлять контакти в науковій сфері. Ми сподіваємося, що завдяки спільним крокам буде надано позитивний імпульс співпраці українських і польських учених».

Як повідомлялося раніше, польські науковці візьмуть участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Друга світова війна: уроки і наслідки для України і Польщі», яка проходитиме 24-25 квітня 2012 року у Волинському національному університеті імені Лесі Українки.

За словами директора Осередку розвитку польської освіти за кордоном Магдалени Богуславської, найбільша увага приділяється популяризації польської мови, впровадженню нових методик і навчальних програм. Накопичений досвід, на її думку, стане корисним у розробці спільних програм з викладання мов національних меншин.

Також під час зустрічі досягнуто домовленостей щодо проведення занять і консультацій для вчителів, а також вчителів-волонтерів, запрошених громадськими організаціями; здійснення рецензування (експертизи) підручників, навчальних посібників та інших видань; обміну досвідом та реалізації спільних освітніх проектів.

За підсумками зустрічі підписано договір про співпрацю, що зафіксував домовленості між сторонами.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

July 2025
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Нові можливості у співробітництві з CNRS

31-01-2015 Anna - avatar Anna

Нові можливості у співробітництві з CNRS

29 січня 2015 року в Міністерстві освіти і науки України під головуванням заступника Міністра освіти і науки України Максима Стріхи відбулася нарада, в якій взяли участь заступник директора з питань...

Резолюція міжнародної науково-практичної…

15-10-2015 Олена - avatar Олена

Резолюція міжнародної науково-практичної конференції "GRANT-2015"

1-2 жовтня 2015 року в м. Києві з ініціативи Державного фонду фундаментальних досліджень України проходила конференція «Grant-2015». У роботі конференції взяли участь представники понад 50 науково-організаційних структур, наукових фондів з таких...

Українські вчені затребувані у світі, ал…

28-02-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Очільник Національної академії наук розказав «Коментарям» про минуле і майбутнє вітчизняної науки 27 лютого, виповниться п’ятдесят років відтоді, як Національну академію наук України очолив академік Борис Патон.