На його думку, настав час зрозуміти, що “наука — не та сфера, яка просить грошей, а потім виживає на дотації, виділені за остаточним принципом. Це — сфера, де формуються основи економічного розвитку та суспільного добробуту”.
Голова Держінформнауки стверджує, що у фінансуванні наукових проектів та технологічних розробок має бути встановлений баланс між державною підтримкою та приватними інвестиціями. Він підкреслив, що велика кількість дуже успішних комерційних проектів починалася під патронатом держави. Наприклад, мережа, яка передувала створенню Інтернету, виникла у ЦЕРН, а супутники, без яких тепер неможливий телекомунікаційний бізнес, були сконструйовані завдяки державним космічним програмам.
“По-перше, держава має створити такі умови, щоби бізнесу стало вигідно вкладатися у науку. Вона визначає, так би мовити, “правила гри”. По-друге, потрібна й безпосередня державна підтримка наукових досліджень, адже не буде їх — не буде й нового продукту, який може зацікавити бізнес”, - переконаний Володимир Семиноженко.