Учні та педагоги МАН України стажуватимуться в кращих лабораторіях США

 

Учасників заходу привітали голова Державного агентства України з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко та Надзвичайний і Повноважний посол США в Україні Джон Теффт.

Одним з результатів зустрічі стала домовленість про співпрацю Малої академії наук України з Аргоннською національною лабораторією – однією з найбільших національних мультидисциплінарних лабораторій при Департаменті енергетики США. Метою її діяльності є поєднання науки, техніки й устаткування світового рівня для проведення інноваційних досліджень і створення передових технологій. Уже в 2013 році науково-педагогічні працівники Малої академії наук матимуть змогу підвищувати кваліфікацію в цій лабораторії.

Успіх зустрічі став можливим завдяки виступам 30 дослідників МАН, які презентували свої досягнення в галузі матеріалознавства, інформаційних технологій, сільського господарства, біомедичних наук, космічній галузі та екології.

Наприклад, учень з м. Полтава Денис Коваленко представляв систему управління комп’ютером і побутовою технікою для людей з обмеженими фізичними можливостями. Презентований хлопцем пристрій допомагає керувати приладами на відстані мишкою комп’ютера. У випадку паралічу рук, пристрій, прикріплений на голові чи нозі, дає змогу оперувати ПК і підтримувати спілкування через Інтернет.

Учень Запорізького технічного ліцею Ілля Літкін презентував автоматизовану систему виявлення тріщин на поверхнях і кількісної оцінки їх характеристик. Знайти та якісно проаналізувати тріщини на мікро- та макрорівнях (тобто від масштабів мікронів до поверхні планет) можна за допомогою програми молодого науковця і наданих для аналізу фотографій.

Змістовні виступи МАНівців переконали представників американської делегації у високому професіоналізмі педагогів Малої академії наук, які за своїм науковим рівнем можуть претендувати на стажування у провідних навчально-наукових центрах США.

Планується відкрити такі програми стажування й для випускників МАН, які вільно володіють англійською.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

November 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Слияния и Поглощения в сфере IT и телеко…

25-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

6 июня, Москва Уважаемые Дамы и Господа! Mergers.ru (Слияния и Поглощения в России) и CNews (Издание о высоких технологиях) приглашают Вас принять участие в Ежегодной конференции «Слияния и Поглощения в сфере IT...

Горизонт 2020. Презентація конкурсів на …

24-09-2015 Олена - avatar Олена

Горизонт 2020. Презентація конкурсів на 2016 рік

Європейський Інститут Інновацій та Технологій (European Institute of Innovation and Technology - EIT) опублікував нову презентацію конкурсів Knowledge and Innovation communities - КІС на 2016. Вона включає в себе основні ключові...

Харківський політех пропонує освітлювати…

20-06-2012 Светлана - avatar Светлана

У НТУ "Харківський політехнічний інститут" розробляють систему освітлення вулиць і будівель Харкова за допомогою сонячної енергії. Про це УНН повідомили у прес-службі Харківської міськради.