Посібники з питань державної служби

 

Взаємодія з громадськістю в умовах реалізації адміністративної реформи - К.: - 195 с.

Характеризуються зв’язки з громадськістю як сфера практично-прикладної діяльності державних службовців, розкриваються методи, прийоми, канали та форми комунікацій із громадськістю та їх специфіка у роботі центральних та місцевих органів державної влади.

 Prozor

Відкритість та прозорість органів державної влади в контексті законодавства про доступ до публічної інформації - К.: - 115 с.

Характеризуються зв’язки з громадськістю як сфера практично-прикладної діяльності державних службовців, розкриваються методи, прийоми, канали та форми комунікацій із громадськістю та їх специфіка у роботі центральних та місцевих органів державної влади.

 IT-mened

Впровадження ІТ-менеджменту в умовах модернізації державної служби - К.: - 87 с.

Розглядаються питання інформаційно-комунікаційного забезпечення діяльності державних органів, пропонуються нові підходи до роботи з інформаційними ресурсами (системами) для ефективного вирішення завдань державних органів. Посібник має на меті ознайомити читача з українською та зарубіжною практикою застосування технологій електронного урядування, а також навчити користувача приймати раціональні управлінські рішення використовуючи широкий комплекс доступних сучасних інформаційних технологій.

 Zakuoivli

Державне регулювання закупівель в умовах реалізації адміністративної реформи - К.: - 82 с.

Розглядаються питання щодо сучасного стану системи функціонування державних закупівель та нормативно-правової бази у цій сфері, підготовки, організації та проведення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти, вимоги щодо укладення та виконання договору про закупівлю, контроль за здійсненням державних закупівель, порядок подання та розгляду скарг, інші актуальні питання.

 Derzh mened

Державний менеджмент в контексті реалізації адміністративної реформи - К.: - 200 с.

Проаналізовано принципи менеджменту управлінської діяльності на державній службі, розкрито сутність, зміст та особливості управлінської діяльності, стилі керівництва актуальні завдання і функції керівника державної служби, технології прийняття управлінських рішень, розглянуті інструменти та механізми формування управлінських якостей.

 Korupcia

Запобігання і протидія проявам корупції як елементу модернізації системи державної служби - К.: - 237 с.

Розкрито поняття корупції та конфлікту інтересів, причин їх виникнення та шляхів подолання; міжнародну практику та напрацювання щодо запобігання і протидії корупції; новели та основи антикорупційної політики України; надані практичні поради щодо здійснення та організації спеціальної перевірки щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування; практику здійснення в органах державної влади фінансового контролю; основи етичної поведінки в Україні; роль та існуючу практику участі громадськості в заходах щодо запобігання і протидії корупції; діючу систему підвищення кваліфікації державних службовців з питань запобігання та протидії корупції.

 Komunikat komp

Комунікативна компетентність державних службовців як елемент модернізації системи державної служби - К.: - 154 с.

Розглядаються питання професійного спілкування сучасного керівника державної служби, розкрито його сутність і зміст, специфіку прояву в діяльності державного службовця. На основі досліджень вітчизняних і зарубіжних авторів сформульовані правила і рекомендації щодо вдосконалення культури мовлення, ділового спілкування, проведення робочих нарад, зустрічей, поведінки керівника, як у службовій, так і в неофіційній обстановці.

 Resurs baza

Розвиток ресурсної бази органів державної влади в рамках розвитку співробітництва з європейськими інституціями, міжнародними фінансовими та донорськими організаціями - К.: - 168 с.

Розкрито сутність, види та механізми залучення міжнародної технічної допомоги для розвитку інституційного потенціалу органу державної влади, забезпечення наближення законодавства до норм та стандартів Європейського Союзу.

 Lyudsk resurs

Стратегічне управління людськими ресурсами як елемент модернізації системи державної служби - К.: - 193 с.

Розглядаються такі питання стратегічного управління людськими ресурсами на державній службі як: стратегія управління людськими ресурсами та їх планування у державному органі, роль служби персоналу та керівника державної служби державного органу у стратегічному управлінні людськими ресурсами, нові технології управління людськими ресурсами.

 Funkcion

Функціональне обстеження органів державної влади в умовах реалізації адміністративної реформи - К.: - 82 с.

Розглядаються методологічні підходи до проведення функціонального обстеження органів державної влади, наводиться актуальність і принципова новизна підходу до адміністративного реформування органів державної влади на основі функціонального обстеження, розглядаються різні типи функціональних обстежень, критерії і принципи, необхідні для визначення «долі» функцій, пропонуються нові підходи, даються рекомендації на основі досвіду України та країн європейського співтовариства.

 Navch progr

Збірник навчальних програм тематичних семінарів підвищення рівня професійної компетентності державних службовців з питань:

-   взаємодії з громадськістю в умовах реалізації адміністративної реформи;

-   державного регулювання закупівель в умовах реалізації адміністративної реформи;

-  стратегічного управління людськими ресурсами як елементу модернізації системи державної служби;

-      державного менеджменту в контексті реалізації адміністративної реформи;

-      відкритості та прозорості органів державної влади в контексті законодавства про доступ до публічної інформації;

- комунікативноїкомпетентності державних службовців як елементу   модернізації системи державної служби;

-   запобігання і протидії проявам корупції як елементу модернізації системи державної служби;

-    функціонального обстеження органів державної влади в умовах реалізації адміністративної реформи;

-      впровадження ІТ-менеджменту в умовах модернізації державної служби.

 Zakon Ukraine

Закон України «Про державну службу» від 17 листопада 2017 року №4050-VI в запитаннях і відповідях - К.: - 65 с.

У виданні розкрито положення законодавчих та нормативно-правових актів, що стосуються нового законодавства про державну службу, зокрема: класифікації посад державної служби; профілів професійної компетентності посади державної служби; правил внутрішнього службового розпорядку; оцінювання результатів службової діяльності державних службовців; визначення чітких механізмів підвищення рівня професійної компетентності державного службовця; стажування державних службовців; запровадження інституту дисциплінарної відповідальності державних службовців; визначення механізмів проходження державної служби, заохочень та стягнень; посилення відповідальності за корупційні правопорушення тощо.

 Normat prav

Збірник нормативно-правових актів з питань державної служби - К.: - 362 с.

У виданні систематизовано нормативно-правові акти з питань державної служби, державної кадрової політики, проходження державної служби, діяльності служб персоналу, розробки профілів професійної компетентності посад державної служби, соціально-побутового забезпечення державних службовців тощо.

 Naukov komentar

Новий Закон України «Про державну службу» в запитаннях і відповідях / Науково-практичний коментар до нового законодавства про державну службу - К.: - 335 с.

Розкрито особливості становлення інституту державної служби в сучасній Україні, представлено засади її модернізації в контексті реалізації Президентської програми економічних реформ. Розглянуто основні положення Закону України «Про державну службу» від 17.11.2011 №4050-VI, розкрито новели законодавчих та нормативно-правових актів, що стосуються питань державної служби, зокрема: класифікації посад державної служби; профілів професійної компетентності посади державної служби; правил внутрішнього службового розпорядку; оцінювання результатів службової діяльності державних службовців; визначення чітких механізмів підвищення рівня професійної компетентності державного службовця; стажування державних службовців; запровадження інституту дисциплінарної відповідальності державних службовців; визначення механізмів проходження державної служби, заохочень та стягнень; посилення відповідальності за корупційні правопорушення тощо.

p style=

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

June 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Про семінар „Інтегрований галузевий інфо…

31-10-2014 Олена - avatar Олена

Про семінар „Інтегрований галузевий інформаційний ресурс: стан, проблеми, перспективи створення та забезпечення доступу”

23-24 жовтня 2014 року на базі Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України відбувся семінар „Інтегрований галузевий інформаційний ресурс: стан, проблеми, перспективи створення та забезпечення доступу”. У роботі семінару...

«EARTO Приз за інновації 2012», Брюссел…

22-11-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

[Дата: 2012-11-22] Церемонія нагородження «EARTO Приз за інновації 2012» відбудеться 4 грудня 2012 року в Брюсселі, Бельгія.

VI Міжнародному Форумі ВІД НАУКИ ДО БІЗН…

14-02-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Завдання регіональної інноваційної політики полягає в створенні ефективно працюючих інститутів підтримки малих інноваційних підприємств.