Міністерство освіти і науки спільно з Європейською Комісією провели робочий семінар по програмі Горизонт 2020

horizontНещодавно відбувся робочий семінар під назвою «Горизонт 2020: подальші кроки, можливості та виклики», організований МОН спільно з Європейською Комісією.

Під час заходу європейські гості презентували українським науковцям та підприємцям нові можливості, що відкриваються перед Україною у зв’язку з набуттям асоційованого статусу у програмі «Горизонт 2020», а також програму Європейського Союзу з підтримки підприємництва COSME.

У вступному слові перший заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун означила головні кроки, які зараз здійснюються МОН задля імплементації програми «Горизонт 2020».

Перший заступник Міністра повідомила, що ратифікація Угоди між Україною і Європейським Союзом про участь України у Рамковій програмі «Горизонт 2020» знаходиться на фінальній стадії, а також про те, що МОН працює над проведенням найближчим часом відбору експертів та делегатів України до Програмних Комітетів Рамкової програми «Горизонт 2020».

Заступник Міністра Максим Стріха окреслив сучасний стан справ та виклики, які постали перед українськими науковцями, розповів про участь українських організацій у програмі «Горизонт 2020» і План дій для України.

Голова департаменту міжнародного наукового співробітництва Естонської Дослідницької Ради Уллє Муст зробила доповідь про досвід участі Естонської Республіки у програмі «Горизонт 2020», роль Естонської Дослідницької Ради у підтримці естонських науковців, і про грант Міністерства закордонних справ Естонії для розвитку інституційної мережі для підтримки науки та інновацій в Україні.

Представник Генерального директорату Європейської Комісії з досліджень та інновацій (DG RTD) Тьєррі Девар детально розповів про спеціальні інструменти Програми «Горизонт 2020», які стануть доступним для українських учасників у зв’язку з набуттям Україною статусу асоційованого учасника. Зокрема, він розповів про роль Програмних Комітетів, Спільних Технологічних Ініціатив, Європейських Інноваційних Партнерств, європейських мереж національних контактних пунктів.

В свою чергу, представник Генерального директорату Європейської Комісії з економічного розвитку (DG Grow) Дорота Пшилудзка виступила з доповіддю про COSME – програму Європейського Союзу з підтримки конкурентоспроможності європейських підприємств, а також про інструменти програми «Горизонт 2020» для фінансової підтримки впровадження інновацій в малих та середніх підприємствах, які відтепер стали доступними для українських учасників.

Наприкінці семінару відбулася нарада з представниками українських національних контактних пунктів програми «Горизонт 2020».

Презентації європейських доповідачів можна знайти на національному сайті програми Горизонт 2020 за посиланням: http://h2020.link/gorizont-2020-podalshi-kroki-mozhlivosti-ta-vikliki-prezentaci%D1%97.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

November 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

МОНмолодьспорту та Європейський Інвестиц…

07-06-2012 Светлана - avatar Светлана

5 червня 2012 року відбулася зустріч Першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євгена Суліми з Директором Департаменту з кредитних операцій програм Східного партнерства Європейського Інвестиційного Банку Маріон...

Инвестиционный мост с Юго-Восточной Азие…

15-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

В середине апреля состоялось примечательное событие в инвестиционной сфере – Бизнес-миссия в Гонконг и Сингапур.

Рейтинги університетів: як правильно чит…

15-10-2015 Олена - avatar Олена

Рейтинги університетів: як правильно читати, «Дзеркало тижня» від 13 жовтня 2015 року

У світі глобалізованої вищої освіти міжнародні університетські рейтинги рік у рік стають дедалі актуальнішими — для абітурієнтів, аби зорієнтуватися, куди ж вступити в іншій країні, і для самих університетів, аби...